AKP'nin şölen alanını nasıl doldurduğu ortaya çıkan mesajlarla ifşa oldu...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Adana katıldığı gençlik şöleni için AKP Gençlik kolları tarafından atılan mesajlar sosyal medyada ifşa edildi.

CHP’nin İstanbul Maltepe’deki mitingine karşılık Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Adana'da gençlik şöleni gerçekleştirmişti ancak AKP Gençlik Kolları tarafından düzenlenen "Büyük Gençlik Şöleni" için gönderilen mesajlar ifşa oldu.

Türkiye'nin birçok ilinde öğrenci gruplarına "Adana'da gençlik festivaline götürüyoruz" denilerek yanıltıcı ve eksik bilgi verildiği öğrenildi.

AKP tarafından düzenlendiği hiçbir şekilde belirtilmeyen mesajlarda Tuğçe Kandemir, Ece Mumay, Oğuzhan Koç ve Erdem Kınay konserleri olacağı belirtildi.

Gönderilen mesajlarda ise "Arkadaşlar merhabalar! Sizlere çok güzel bir şehir dışı gezisi haberiyle geldik. Sizleri 21 Mayıs'ta ADANA'DA gerçekleşecek olan ECE MUMAY OĞUZHAN KOÇ-TUĞÇE KANDEMİR VB. sanatçılarımızın katılımları ile gerçekleşecek olan GENÇLİK FESTİVALİNE götürüyoruz! Katılım sağlayacak arkadaşlarımızın atmaları rica olunur. Sayıya göre otobüs ayarlanacaktır. Yolda ikramlarımız olacaktır" ifadeleri kullanıldı.

Söz konusu mesajlar sosyal medyada "Öğrencileri Adana'ya 'Konser var' diyerek kandırdılar" ifşa edildi.

Garanti Bankası hesabınız üzerinden 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi başladı Garanti Bankası hesabınız üzerinden 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi başladı