"Rust" filminin çekimleri sırasında vurulan görüntü yönetmeni Halyna Hutchins'in FBI raporu ünlü oyuncu Alec Baldwin'i yalancı çıkarttı.

Ekim 2021’de Hem başrolünde oynadığı hem de yapımcısı olduğu “Rust” filminin çekimleri sırasında, kuru sıkı olduğunu düşündüğü tabancayla ateş eden ünlü isim Alec Baldwin, 42 yaşında olan görüntü yönetmeninin ölümüne neden olmuştu.

Daily Mail’de yer alan habere göre dünyaca ünlü oyuncu Baldwin, Halyna Hutchins'in ölümüne sebep olan silahın çektiğini sürekli olarak inkar ediyordu ki yayınlanan FBI raporu, durumun çok daha farklı olduğunu ortaya çıkarttı.

ABD'li oyuncu Alec Baldwin'in Rust film setinde görüntü yönetmenini öldürdüğü olayda yeminli ifadeler ortaya çıktı

FBI’dan gelen son raporda, sette görüntü yönetmenini öldüren ve boş olması gereken silahın tetik çekilmedikçe ateşlenemeyeceği ve tetiğin de ünlü oyuncu tarafından çekildiği yazıldı.

FBI herhangi bir suçlama getirilip getirilemeyeceğini görmek için daha geniş bir soruşturmanın parçası olarak ölümcül kazanın tüm alanlarını inceliyordu ki son rapordan sonra yetkililer dün oyuncuların telefon kayıtlarını beklediklerini ve savcının New York’taki Suffolk İlçe Polisi ve Baldwin’in avukatları ile onları elde etmek için çalıştığını açıkladı.

FOX TV'de Neler Oldu? İsmail Küçükkaya Neden FOX TV'den Ayrıldı? Halk TV Transferi Perde Arkasından Fatih Portakal Çıktı FOX TV'de Neler Oldu? İsmail Küçükkaya Neden FOX TV'den Ayrıldı? Halk TV Transferi Perde Arkasından Fatih Portakal Çıktı

Alec Baldwin Rust filmi çekimlerinde yanlışlıkla görüntü yönetmeni öldürdü!

Şimdi kayıtların dedektifler tarafından incelenmesi sonucu gönderilecek dava dosyası bekleniyor.