Sıfır otomobil almak isteyenleri yakından ilgilendiren haberin detayları gelmeye başladı. Araç sektöründe son günlerde hareketli günler yaşanıyor.

Araç sahibi olmak isteyenlere özel olanaklar dahilinde sunulan imkanlardan yararlanan kişi sayısında ciddi oranda artışlar yaşanıyor. Model, model araç seçeneklerinin piyasaya sürülmesiyle beraber vatandaşlar şaşkına döndü, görenler fiyatlara inanamıyor. Bu otomobillerin bilinen markalara ait otomobiller olması müşterisi olan kişiler için çok büyük bir heyecan olarak görülüyor. Bu araçlardan satın almak isteyenler açıklanan listedeki modelleri merak ediyor. İşte o liste!

Skoda Octavia 

Skoda- Octavian başlatmış olduğu indirim olanakları kampanyasıyla son günlerde piyasalarda en çok ilgileri üzerine çeken araç markaları arasında bulunuyor. Markanın araçları sizlere en iyiyi sunmayı vadeden gelişmiş koşullarda hizmet ve sürüş konforu sağlayan araçlardır. Araçların birinci sınıf olanaklara sahip olması herkesi memnun eden en önemli gelişmelerden biri konumunda yer alıyor.işte Skoda markasının en çok satılan  modeli olan Octavian modeli alıcılarını bekliyor. Bu markanın araçlarında çok büyük satış sayılarına ulaşılması bekleniyor.

Cilt Bakımı Sırları Cilt Bakımı Sırları

Dacia Duster

Dacia Duster indirim kampanyasına katılarak ÖTV indirimli araçları piyasaya sürdü. Araçların piyasaya sürülmesiyle beraber ilk günden satış rekorları kırıldı. Dacia sunmuş olduğu indirim olanakları kampanyasıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış, günümüzün en popüler araç destinasyonuna sahip hizmetlerini sizlere sağlıyor. Markanın araçları günümüzde her açıdan kişilere isteneni sunmayı başaran hizmet sınıfına aittir. Sıfır otomobil sahibi olmak isteyen kişileri yakından ilgilendiren haberin detayları gelmeye başladı. ÖTV muafiyetli araç sahibi olmak isteyenleri yakından ilgilendiren gelişmelerin ardından kişiler mutluluktan havaya uçuyor.

Fiat Egea

Fiat Egea indirim olanakları kampanyalarına katılarak sizlere ÖTV muafiyetli araç imkanları sunma kararı alan markalardan biri oldu. Markanın sunmuş olduğu hizmet imkanları neticesinde kişiler en popüler araçlara uygun fiyat olanaklarıyla erişim sağlama imkanına sahip oldular. Kişilere sunulacak olan indirim kampanyası olanaklarıyla Fiat Egea sahibi olmak isteyenlerin sayısında son günlerde ciddi oranda artışlar yaşanmış durumdadır. Fiat Egea ailesiyle sizlere muafiyetsiz araç sahibi olabilirsiniz.