SMS atın bekleyin! Denizbank’tan 55.000 TL nakit anında bankamatik kartınıza geçsin! Bugün başladı, kefil istenmiyor!

SMS atın bekleyin! Denizbank’tan 55.000 TL kredi anında bankamatik kartınıza geçsin! Bugün başladı, kefil istenmiyor! Bankaya geçmeye bile gerek kalmadan para anında hesabınıza yatıyor.

Ekonomi 06.07.2021 - 21:21 06.07.2021 - 21:21 Volkan Arık

Acil nakit ihtiyacı olanlara müjdeli haber DenizBank'tan geldi. Kefil ya da evrak ibraz etmeden DenizBank SMS ile kredi dönemi başladı.  Bu kredi kampanyasından yararlanmak için bankaya da gitmek gerekmiyor. Sayfalarca evrak hazırlamaya ve bankada sıra beklemeye son veren kampanyadan Denizbank müşterileri anında faydalanabiliyor. Hemen SMS göndererek ya da Denizbank internet bankacılığı üzerinden başvuru yaparak 55 bin TL ihtiyaç kredisinden faydalanma imkânına sahip olabilirsiniz.

SMS atın bekleyin! Denizbank’tan 55.000 TL kredi anında bankamatik kartınıza geçsin! Bugün başladı, kefil istenmiyor! Özellikle pandemi sürecinde birçok banka vatandaşların daha rahat ihtiyaçlarını karşılayabilmesi amacıyla yeni kampanyalara imza atmaya devam ediyor. O kampanyalardan biri de son olarak Denizbank tarafından başlatıldı. Denizbank müşterisi olan herkes artık Bankaya bile gitmeden sadece SMS ile başvuru yaparak Özel Kredi fırsatlarından yararlanma imkanı buluyor. İhtiyaç kredisi kampanyası ile birçok vatandaşa kolaylık sağlayan Denizbank, kefil ya da evrakla uğraşmanıza da izin vermiyor. Yapmanız gereken tek şey Denizbank 55 bin TL kredi fırsatlarından faydalanmak için SMS göndermek ya da internet şubesi üzerinden başvuru yapmak.

DenizBank SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Banka müşterisi iseniz ve kredi fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız SMS ile başvuru yapmak için DenizBank'ın belirlediği numaraya mesaj göndermeniz yeterli. Telefonunuzun kısa mesaj bölümünü açtıktan sonra “KREDİM” yazıp boşluk bırakın ve ardından TC kimlik numaranızı ekledikten sonra 3280’e SMS yollayın. Denizbank kredi başvuru yanıtı sadece 5 dakika içerisinde cep telefonunuza kısa mesajla iletiliyor.

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ve özellikleri

Denizbank tarafından özellikle pandemi döneminde müşterilerine başlatılan bu özel kredi fırsatları 55 bin TL'ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir kampanyadan oluşuyor. Denizbank anında SMS kredi başvurusu ile başvuru yapmak şubeye gitmeden bütün nakit ihtiyacınızı karşılamak mümkün oluyor. Ayrıca tek tık ile ya da SMS ile başvuru yaptığınız bu Kredi 36 Ay'a kadar vade fırsatlarını da beraberinde getiriyor.

sms-atin-bekleyin-denizbanktan-55000-tl-kredi-aninda-bankamatik-kartiniza-gecsin-bugun-basladi

DenizBank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Cep telefonunuzun SMS bölümüne KREDİM yazarak bir boşluk bırakıp TC kimlik no ekledikten sonra 3280’e mesaj göndermek DenizBank kredi başvurusu yapmak için yeterli. Birkaç dakika içinde cep telefonunuza kredi başvuru sonucu ulaşıyor. Bunun yanında Denizbank mobil şube ya da internet bankacılığı üzerinden de kredi bölümüne ulaşarak gerekli bilgileri doldurup başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Denizbank kredi faiz oranları

DenizBank SMS ile başvuru yapılabilen İhtiyaç kredisinde faiz oranları da oldukça düşük. 36 ay vadeli Kredi imkanlarından yararlanmak isteyenlerin faiz oranı %2,23. Yani DenizBank'tan 10.000 TL 36 ay vadeli Kredi çekmeniz durumunda Aylık 436,17 TL taksit ödemeniz gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@