SMS ile anında 12.500 TL veriliyor! TC kimlik numaranızla başvurmanız yeterli, 36 ay vade seçeneği var!

SMS ile anında 12.500 TL veriliyor! TC kimlik numaranızla başvurmanız yeterli, 36 ay vade seçeneği var! İşte SMS ile kredi veren bankalar ve detaylar…

Ekonomi 10.09.2021 - 19:25 10.09.2021 - 19:25 Volkan Arık

SMS ile anında 12.500 TL veriliyor! TC kimlik numaranızla başvurmanız yeterli, 36 ay vade seçeneği var! Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar özellikle hızlı kredi veren bankalar ı internet üzerinde araştırma ve incelemeye devam ediyor. Akşam saatlerinde üç ayrı bankadan peş peşe hızlı Kredi müjdesi geldi. ING, Garanti, Denizbank 36 ay taksitle Sadece t.c. kimlik numarasını gönderenlere 12500 TL kredi sağlıyor. Peki bu bankaların şartları nelerdir? düşük faizli kredi imkanı var mı? SMS ile hızlı kredi veren bankalar ve başvuru koşulları haberimizde…

Ekonomik sorun yaşayan ve acil nakit para ihtiyacı olan milyonlarca kişi her gün olduğu gibi bugün de bankaların kredi koşullarını ve hızlı kredi kampanyalarını araştırmaya devam ediyor. Özellikle düşük limitli bireysel nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlara bugün akşam saatlerinde üç bankadan güzel haber geldi. Peş peşe açıklama yapan bankalar 12.500 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızı için SMS ile başvuru ya kredi vereceklerini duyurdu. Müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılamak isteyen bankalar, hızlı ve güvenilir koşullarda kredi almamıza yardımcı oluyor. Peki bireysel ihtiyaç kredisi almak için ne yapmamız gerekiyor? Bireysel ihtiyaç kredisi başvuru şartları ve detaylar haberimizde...

sms-ile-aninda-12500-tl-veriliyor-tc-kimlik-numaranizla-basvurmaniz-yeterli-36-ay-vade-secenegi-2

FİNANSBANK DÜŞÜK FAİZLİ BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Acil krediye ihtiyacınız varsa Finansbank bu konuda sizlere yardımcı oluyor. Hızlı ve güvenilir şekilde Finansbank'tan kredi kullanmak için hemen başvuru yapabilirsiniz. Finansbank hızlı kredi başvurusu yapmak isteyenler telefonlarının kısa mesaj bölümüne T.C. kimlik numarasını yazarak 5030’a mesaj gönderebilir. SMS ile kredi başvurusu kapsamında Finansbank'tan 36 ay vadeli 12500 TL kredi sağlanıyor.

GARANTİ BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Bugün akşam saatlerinde acil nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için yeni bir duyuru da Garanti Bankası'ndan geldi. Garanti Bankası düşük faizli 12500 TL nakit kredi sağlıyor. Başvurular Garanti Bankası şubeler üzerinden ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden yapılabiliyor. 36 ay vade ile verilen kredilerde kredi faiz oranı kredi notuna göre belirleniyor.

sms-ile-aninda-12500-tl-veriliyor-tc-kimlik-numaranizla-basvurmaniz-yeterli-36-ay-vade-secenegi-3

ING BANK DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Yine ekonomik zorluk çekenler küçük miktarlarda paraya ihtiyacı olanlar için ING Bank 12500 TL acil nakit para veriyor. ING Bank şubeleri telefon bankacılığı ve online bankacılık kanalları üzerinden başvuru yapabileceğiniz kampanyada 36 ay vadeli olarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

DENİZBANK DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Son olarak bugün duyuru yapan bankalardan biri de Denizbank oldu. Düşük faizli ihtiyaç kredisi arayan vatandaşlar için DenizBank'ın 12500 TL'lik bir kredi kampanyası bulunuyor. Hızlı başvuru yapmak isteyenler SMS ile, Denizbank şubelerinden ve telefon bankacılığı ve online bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilir. Her türlü nakit ihtiyacınız için verilen Denizbank düşük faizli kredi kampanyasında 36 ay vade seçenekleri bulunuyor.

sms-ile-aninda-12500-tl-veriliyor-tc-kimlik-numaranizla-basvurmaniz-yeterli-36-ay-vade-secenegi-1

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN ARANAN ŞARTLAR

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlardan başvuru sırasında birtakım şartlar aranıyor. Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Bunun yanında tabii ki düzenli bir gelirin bulunması da bankalar açısından önemli. Yani düzenli geliriniz olursa bankalar krediyi geri ödeyeceğinize ikna oluyor ve size istediğiniz kadar kredi sağlıyor. Tabii ki kredi Sicilinizin düzgün olması ve kredi motorunuzun yüksek olması da aranan diğer şartlar oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@