SMS ile başvuran anında alıyor! Kefilsiz, şartsız, düşük faizli, 10.000 – 20.000 TL kredi başvurusu

Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlara haftanın son gününde müjdeli haber bankalardan geldi. Bankalar ihtiyaç kredisi faiz oranlarını düşürdü ve SMS ile kredi başvurusuna anında onay veriyor.

Ekonomi 12.11.2021 - 20:20 12.11.2021 - 20:21 Volkan Arık

SMS ile başvuran anında alıyor! Kefilsiz, şartsız, düşük faizli, 10.000 – 20.000 TL kredi başvurusu. Hafta sonu yaklaşırken bankalardan bir son dakika hamlesi geldi. Kredi faiz oranlarını güncelleyen bankalar hafta sonuna özel olarak düşük faizli kredi kampanyası başlattı. İş Bankası, Garanti Bankası, ING, Finansbank yepyeni kampanyaları ile başvuru yapan herkese 10.000 TL ve 20.000 TL kredi için anında onay veriyor. Üstelik faiz oranları 1.35 - 1.91 arasında seyrediyor. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar mesaj ile kredi başvurusu yapabiliyor ya da banka şubelerine giderek banka gişelerinden başvuru işlemlerini tamamlayabiliyor. Ayrıca yukarıda saydığımız bankalar online başvuru içinde sistemlerini açmış durumda.

Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları değişti. En düşük faizli ihtiyaç kredisi arayan vatandaşlar için haftanın son gününde bankalardan müjdeli haber geldi. ING bank, İş Bankası, garanti Bankası, Finansbank akşam saatlerinde yaptıkları duyurularla beraber başvuru yapan vatandaşlara düşük faizli bireysel ihtiyaç kredisi vereceklerini açıkladı. Üstelik başvurular için kefil ya da şart istenmiyor. SMS ile kredi başvurusu yapan vatandaşların başvuruları hemen onaylanıyor. Ayrıca bankalar hafta sonu da demiyor başvurusu onaylanan vatandaşların parasını anında hesaba yatırıyor.10.000 TL ve 20.000 TL gibi düşük limitli para ihtiyaçlarınız için bankaların başvuru kanallarını kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. En düşük faizli bireysel ihtiyaç kredisi önerileri ve detaylar haberimizde…

GARANTİ BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI

Garanti BBVA haftanın son gününde akşam saatlerinde yaptığı duyuru ile birlikte 10.000 TL ve 20.000 TL arasındaki ihtiyaçlarınız için düşük faizli kredi başvurusu kabul ettiğini açıkladı. Garanti bankasının kredi Kampanyasına başvuru yapmak isteyenler internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da banka şubeleri aracılığı ile başvuru işlemlerini tamamlayabilir. Pazartesi gününe kadar beklemek istemeyenler için online başvuru kanalları açık. Garanti Bankası üç ay ödeme ertelemeli olarak verdiği kredi de faiz oranını yüzde 1.91 olarak belirledi.

sms-ile-basvuran-aninda-aliyor-kefilsiz-sartsiz-dusuk-faizli-10000-20000-tl-kredi-basvurusu-1

İŞ BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Türkiye’nin en güvenilir bankaları arasında kabul edilen İş Bankası da bireysel ihtiyaç kredisi için düşük faizli kampanya başlattı. İş bankasının bu kampanyasından yararlanmak isteyenler 10.000 TL ve 20.000 TL üst limitli krediler için başvuru yapabiliyor. İş Bankası eşin SMS ile müracaat, online bankacılık ve mobil bankacılık üzerinden müracaat kabul ediyor. Hafta sonu olduğu için banka şubelerinden başvuru alınmıyor ancak pazartesi günü şubelerden de başvurmak mümkün. 36 ay vadeli olarak sağlanan kredi 1200 puan ve üzeri kredi notu olanlara veriliyor.

FİNANSBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI

QNB Finansbank en düşük faiz oranları ile kredi sağlıyor. Finansbank’ın üç ay ödemesiz 36 ay vadeli 10.000 TL ve 20.000 TL üst limit ne olmak üzere iki ayrı kredi paketi bulunuyor. Finansbank’ın sundu bu kredinin faiz oranı ise %1.36. Finansbank kredi başvurusu yapmak için banka şubelerine gidebilir ya da internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ödeme erteleme imkanının yanı sıra Finansbank’ın kredi kampanyasında esnek ödeme seçenekleri de yer alıyor.

sms-ile-basvuran-aninda-aliyor-kefilsiz-sartsiz-dusuk-faizli-10000-20000-tl-kredi-basvurusu-2

İNG BANK 10.000 TL KREDİ KAMPANYASI

ING bank özellikle son dönemlerde öne çıkan bankalar arasında yer alıyor. 10.000 TL ve 20.000 TL iki farklı kredi kampanyası bulunan banka başvuru yapanlara %1.35 faiz oranları ile kredi sağlıyor. ING bankanın SMS ile kredi başvurusu imkanlarının yanında online bankacılık ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden de başvuru yapma imkanı bulunuyor. Başvuru yapan vatandaşların değerlendirmeleri onu olumlu sonuçlanırsa talep ettikleri kredi miktarı anında banka hesaplarına geçiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@