SMS başvurusu ile kredi sahibi olmak istiyorsanız Denizbank'ın fırsatlarını değerlendirin. Denizbank'tan 11 bin TL kredi çekmek için hangi şartlar aranıyor? Anında kredi çekmek isteyenlere özel çeşitli fırsatlar sunuluyor.

Denizbank'ın kredi kampanyasında müşterilere hızlı şekilde kredi veriliyor. Üstelik yapacağınız başvurular neticesinde rahatlıkla kredi çekebileceksiniz. Şartları karşılıyorsanız 11 bin TL hesabınızda olacak. Peki Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi çekmek için gelir belgesine veya kefile ihtiyaç duyuluyor mu?

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Herhangi Bir Belge İstenmiyor!

Kredi kampanyasında herhangi bir belge talep edilmemekte. Dolayısıyla SMS işlemi ile kredi başvurusunda bulunabilir ve kısa süre içerisinde sonuç alabilirsiniz. Kredi notunuza bu işlem sırasında dikkat ediniz. Eğer hali hazırda ödenmemiş krediniz bulunuyorsa ve bir süredir ödemelerinizi geciktirdiyseniz başvurunuzun kabul alma ihtimali düşebilir.

SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank'ın SMS ile kredi başvurusu oldukça kolaydır. T.C. kimlik numaraları ve doğum tarihlerini gün, ay, yıl olarak yazarak 3280'e SMS olarak göndermeniz halinde kredi başvurunuz anlık olarak değerlendirilecektir. Kısa süre içerisinde de tarafınıza dönüş yapılacaktır. 11 bin TL'lik kredi için başvuruda bulunmak bu kadar kolay. Üstelik ihtiyaç kredisi kapsamında olumlu dönüş alabilmek adına sigortalı çalışan olmak veya emekli olmak da sizi avantajlı hale getirir.

Denizbank Kredisi Faiz Oranı Yüzde Kaç?

Kredi çekeceklere özel Denizbank'ın sunduğu ihtiyaç kredisinde faiz oranı ise düşüktür. Bu noktada bankadan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Çünkü müşterilere veya sigortalı çalışanlara özel farklı bir kredi faiz oranından söz edilebilir. Değişkenlik gösterme ihtimali olsa da genel olarak düşük faizli kredi verildiğini belirtelim.