Bankanın SMS kredi başvuru ile verdiği ihtiyaç kredisi büyük ses getirdi. Yılın son ihtiyaç kredisi kampanyasında şartlar açıklandı. Eğer bu şartları karşılıyorsanız düşük faizli krediniz anında hesabınızda olacak.

Bankalar, kredi kampanyalarını bu yıl için son defa yapıyorlar. Fırsatları değerlendirenler ihtiyaç kredilerine sahip olacak. Güncel olarak hangi bankalar ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemekte? Bu noktada sizlere güncel bilgileri aktaracağız. Son olarak Akbank'ın kampanyası büyük dikkat çekti.

30 bin TL İhtiyaç Kredisi!

Akbank, müşterilerine 30 bin TL'lik ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Haliyle bu durum büyük dikkat çekmekte. Rahat bir şekilde başvuru sağlayarak sıkıntısız kredi çekebilirsiniz. Son zamanlara damgasını vuran kredi fırsatında vade sayısı da uzun tutuldu. Kredi faiz oranı düşük olduğu için ödeme kolaylığı sağlanacak.

SMS ile Başvuru Yapın

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına SMS ile başvuru yaparak kısa süre içerisinde kredinizi çekebilirsiniz. Kredi uygunluk durumunuzu kontrol edebilmek adına kredi yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 4455'e kısa mesaj olarak atabilirsiniz. Bu sayede kredi başvurunuz kısa süre içerisinde sonuçlanacaktır. Kredi başvurusunun tek yolu SMS değildir. İnternet bankacılığını veya mobil bankacılığı kullanarak da rahatlıkla başvuru yapabiliyorsunuz. Banka, başvuru anlamında müşterilerine birden fazla seçenek sunmuş vaziyette.

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

Yılın Son İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Bankanın yapmış olduğu bu kampanya yılın son ihtiyaç kredisi kampanyası olarak kayıtlara geçiyor. 1 Ocak 2023'ten itibaren farklı kredi kampanyaları gündeme gelebilir. Dolayısıyla, eğer kredi çekme gibi bir planınız var ise sizler de bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Kampanyadaki son durum ve dahasına Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden ulaşmak mümkün.