SMS ile Kredi Veren Bankalar Hangileridir? En Kolay SMS ile Kredi Veren Bankalar Yayınlandı

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, öncelikli olarak banka kredi politikalarına uygun olmanız gerekiyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirecek olan kişilere hızlı bir şekilde kredi verecek olan bankalarda bazı şartlar istiyor. Sms ile ihtiyaç kredisi veren bankalar, yapmış oldukları bu kampanyalarda en kolay ve hızlı bir şekilde sizlere onay verebilmeleri için banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda kolay bir şekilde, hesabınız ödemeler yatırabiliyor. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra bankaların internet bankacılığını kullanarak veya şubelere gitmeden de işlemlerinizi yaparak istediğiniz zaman kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Akbank, SMS Kredi

En çok tercih edilen bankaların başında gelen Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisine kolay birşekilde sizlere onaylayan bir banka olmaktadır. 100 bin TL'ye kadar SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına gönderebilirsiniz. Acil ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler bu mesajı attıktan sonra onay almaları durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapabilmektedir. 

Denizbank, SMS Kredi

Denizbank, SMS Kredi kampanyası, Cebimde Kredi kampanyası olarak bilinmektedir. 32 80 numarasına Kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra başvurunuz. 32 80 numarasına göndererek, hemen yapabilirsiniz. başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra sizlere sonuç 5 dakika içerisinde verilen ve onaylanan kredi tutarı, hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatar. 

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

QNB Finansbank, SMS Kredi 

QNB Finansbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numarasına 50 30 numarasına mesaj olarak göndermesi durumunda bu banka üzerinden kredi başvurusunda bulunabilmektedirler. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden de yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan kredi tutarı aynı gün içinde hesaplarına yatırılarak kullandırılacaktır. Başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde şartlara uygun olarak hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır.