ŞOK'un yeni aktüel ürünler kataloğu 7 Aralık 2022 tarihinden itibaren geçerli olacak. Beyaz peynirden çamaşır makinesine kadar geniş yelpazede birçok ürün sizleri bekliyor. ŞOK'un yeni kampanyası 1 hafta kadar sürecek. Yeni evlenecekler veya evine ucuz gıda ürünü alacaklar elini çabuk tutsun. ŞOK indirimli ürünler listesi açıklandı.

ŞOK, haftanın indirimlerini duyurdu. Düzenli olarak yaptığı açıklamalarla dikkat çeken ŞOK Marketler, bu sefer önemli bir kampanyaya imzasını atacak. Aşağıda yer alan görsellerde de gördüğünüz üzere çok önemli fırsatlar sizleri bekliyor. Mis markalı labne peynirlerde indirim yapıldı. Öte yandan tam yağı beyaz peynir ve üçgen peynirde de fiyat düşüşü mevcut. 

ŞOK 7 Aralık Haftanın İndirimleri

ŞOK'un gıda ürünlerinde yaptığı indirimler belli oldu. Kahvatılık süt ürünlerinde fiyatların azaldığı gözlemlendi. Mis markalı ürünler başta geliyor.  Anadolu Mutfağı'na ait pilavlık bulgurda da önemli bir indirim yapıldı. Noddle, tahin, pekmez, atıştırmalıklar, büskivi ve cips fiyatları da düştü. Gıda ürünleri için indirim arayanlar doğru yerdesiniz. Aşağıdaki görselde detaylar yer almakta.

şok1

Evini yenilemek isteyenler veya evlilik planı olduğu için çeyiz alacaklar için önemli bir kampanya yapıldı. %100 pamuk kışlık nevresim yalnızca 399,95 TL'ye satılıyor. Aynı şekilde yine %100 pamuk olan çift kişilik penye lastikli çarşaf da 99,95 TL'ye satılmakta. Fitilli Dekoratif Kırlent Kılıfı ise 39,95 TL'ye alınabilecek. Tek kişilik penye lastikli çarşaf 79,95 TL iken kapitoneli yastık 59,95 TL. Kadın Wellsoft kumaşına sahip tam fermuarlı sweatshirt ise yalnızca 119,95 TL. Elektrik süpürgesi ihtiyacınızı kökünden giderecek olan Sinbo ise Cyclonic elektrikli süpürgesi ile karşımıza çıkıyor. Fiyatı ise yalnızca 899,99 TL olarak belirlendi. Listede terlikten tayta kadar pek çok kışlık ürün de mevcut.

şok2

SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI

şok4

şok3