Hüsnü Çoban'ın Arka Sokaklar geçtiğimiz sezon diziden ayrılacağı iddiaları ayyuka çıkmıştı. Ancak bu sezon ortaya atılan ayrılık iddiaları daha bir ciddi duruyor

Arka Sokaklar dizisi küllerinden doğacak mı derken, Mesut'un yokluğunun reytinglerde düşüş ile karşımıza çıktığı Arka Sokaklar son bölümü sonrasında türlü türlü söylemler mevcut. 

Cuma günlerinin azizliğine uğrayan ve 17. sezonunda hayal kırıklığı yaşatan Arka Sokaklar dizisi başrollerini bir bir yitiriyor dedirtti. 

Yeni sezona geçtiğimiz hafta startını veren ve 634. bölümüyle ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisi geçtiğimiz sezon yitirdiği oyuncularının ceremesini çekeceğe benziyor.  Öyle ki Mesut Komiser'in ayrılması sonrasında dizinin bir geleceği olmadığı sosyal medya da konuşuluyor. 

Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Oya Okar gibi isimlerin başrollerinde oynadığı Arka Sokaklar dizisi ile alakalı ortaya türlü türlü iddialar atılıyor.  İlk Mesut komiserin verdiği karar ile başlayan ayrılık furyasına Hüsnü Çoban'ın da dahil olduğu iddia ediliyor. 

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi? Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi?

Geçtiğimiz sezon sonunda  Şevket Çoruh'un ayrılacağının açıklanması sonrasında herkes şok olmuştu. 

Mesut Komiser'in geri gelmesi diziyi kurtarır

Mesut Komiser'in diziden ayrılması sonrasında düşen reytinglerin tekrardan geri gelmesi ile düzeleceği söyleniyor. 

Ortaya atılan iddialarda Şevket Çoruh'un diziye geri döneceği konuşuluyor.  Öte yandan da Hüsnü Çoban karakterinin de diziye veda edeceği söyleniyor. Şevket Çoruh ilerleyen bölümlerde yeniden dönecek tam da o sırada Hüsnü Çoban'ın diziden ayrılacak söylentileri de sosyal medya da çok konuşuluyor. 

Büyük deprem

Ancak Arka Sokaklar yeni sezonda yeni deprem yaşanacak. Arka Sokaklar yeni sezonda diziden bir başrol daha ayrılacak. Arka Sokaklar dizisinden ayrılacak başrol kim olacak? sorusu ile gündem çalkalanıyor.  Arka Sokaklar dizisnin yeni bölümlerinde Hüsnü Çoban'ın başının dertte olduğu biliniyor.

Ortaya atılan iddialarda Özgür Ozan'ın Arka Sokaklar dizisine veda edeceği konuşuluyor. Geçtiğimiz sezonda ayrılacak iddiaları vardı ama  haber ayyuka çıkmıştı. Ancak bu kere daha gerçekçi duruyor dedirten söylentileri zaman içerisinde göreceğiz.