ŞOK markete gitmeyenler çok pişman olacak ! ŞOK'a bu hafta gelen ürünlere şok olacaksınız !

BİM ve A101'den sonra en çok tercih edilen marketlerden biri tartışmasız ki ŞOK market ! ŞOK market her hafta düzenli olarak yaptığı indirim günleri ile oldukça ilgi görmeye başladı. ŞOK indirim günleri ile yeterli kalmıyor bir de her hafta aktüel vatand

Genel 19.12.2020 - 16:26 04.05.2021 - 04:23 İlan35
BİM ve A101'den sonra en çok tercih edilen marketlerden biri tartışmasız ki ŞOK market ! ŞOK market her hafta düzenli olarak yaptığı indirim günleri ile oldukça ilgi görmeye başladı. ŞOK indirim günleri ile yeterli kalmıyor bir de her hafta aktüel vatandaşı sevindirecek bir aktüel katalog yayınlıyor. Haftalık yayınladığı bu aktüel katalog ile müşterisinin gönlünü kazanmayı başarıyor. ŞOK markette süper indirim haftası başlıyor. ŞOK markette bu hafta hangi ürünler indirime girecek ? ŞOK'a bu hafta neler gelecek ? ŞOK aktüel kataloğu yayınlandı mı ?

Yılbaşı gelirken birçok marka ve mağaza yeni yıl indirimleri yapmaya başladı. Bu indirim kervanına marketler de katıldı. Marketler müşterilerine yılbaşına özel paketler hazırlarken bir yandan da özellikle yılbaşında almak için tercih edecekleri ürünlere ek indirimler yaptı. Bununla da yetinmedi ve marketler şubelerine yeni yıl konseptli ev eşyaları, giyim, ev tekstili ve gıda ürünleri getirdi. Özellikle yılbaşı temalı mutfak araç gereçleri dikkat çekti. ŞOK markette bu marketlerin arasına adını yazdırdı.

ŞOK market yepyeni bir indirim kataloğu yayınladı. Yayınladığı katalog ile mağazalarında geçerli olacak olan indirimleri ve gelecek olan aktüel ürünleri müşterileri ile paylaştı. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı bu katalog ile büyük ilgi göreceğe benziyor. ŞOK marketin yayınladığı indirim ve aktüel kataloğu 23 Aralık günü başlayacak. 23 Aralık Çarşamba günü başlayacak olan ŞOK market kampanyası tam 1 hafta sürecek. 23 Aralık'ta başlayan indirim günleri 30 Aralık Çarşamba günü son bulacak. Bu bir haftalık süre boyunca ŞOK marketlere giderek ihtiyacınıza uygun ve istediğiniz ürünleri alabilirsiniz. Ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu unutmamanızı öneririz. Her şubede ayrı ayrı ürünler olabilir. Ya da bazı şubelerde katalog içinde bulunan tüm ürünler olmayabilir. Bunun yanında stokların ne kadar olduğu bilgisi de verilmedi. ŞOK market şubelerinde ürünlerin stokları bittiğinde ürünlerin stoklarının yenilenip yenilenmeyeceği ise bilinmiyor.

ŞOK marketin yılbaşı ve kış özel aktüel kataloğunun ilk sayfasına baktığımızda bizi ev giyiminde kullanabileceğimiz kışlık giyim ürünleri karşılıyor. Kışlık ürünlerin en önemli özelliği ve dikkat çeken yanı ise, yılbaşı temasına uygun olarak üretilmiş olmalarıdır. 39,95 TL'ye satılan kadın polar sabahlık oldukça dikkat çeken ürünler arasında yerini aldı. Diğer mağazalara ve markalara bakıldığında polar sabahlıkların fiyatlarının oldukça yüksek olduğunu görebilirsiniz. ŞOK market bu konuda diğer mağazalara göre oldukça iyi. %100 pamuk ile üretilmiş olan kız çocuk pijama takımı ise 29,95 TL'dir. Çocuk pijama takımının yanında kadın pijama takımı da %100 pamuk olup fiyatı 39,95 TL'dir. Polar pijama ve sabahlıkların yanında termal çoraplar da 8,99 TL'den sizleri bekliyor. Bu ev giyimi ürünlerinin yanında runner, hediyelik havlu çeşitleri ve kırlent kılıfları sizleri ŞOK market şubelerinde bekliyor olacak.ŞOK market aktüel kataloğunun ikinci sayfası ilk sayfaya göre daha farklı. İkinci sayfada daha çok mutfak araç ve gereçleri olduğunu görüyoruz. Akdeniz aile boyu çaydanlık 99,90 TL fiyatıyla oldukça uygun. Döküm tava 79,90 TL'den sizleri bekliyor. 26 cm'lik, 5 katmanlı döküm tava 79,90 TL'den sizleri bekliyor. Döküm tencere 99,90 TL ve karnıyarık tenceresi de 99,90 TL ile ŞOK market şubelerinde olacak. Kurulama bezi ve seramik kahvaltılık sunum tabakları sizleri bekliyor olacak.Son olarak ŞOK market aktüel kataloğa bir bakalım. ŞOK'ta bu hafta gıda ve içecekten ziyade ev giyimi ve mutfak araç gereçleri yer alacak. Kış soğuklarına ve yılbaşı temasına uygun olan ürünleri kaçırmayın. Fiyatlar, piyasanın oldukça altında yer alırken ürünlerin kalitesi ise oldukça yüksek. ŞOK market indirimlerinin 23 Aralık Çarşamba ve 30 Aralık Çarşamba arası boyunca süreceğini de tekrardan hatırlatalım. Keyifli alışverişler dileriz !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@