Sen Çal Kapımı dizisinde yeni sezonda ilk ayrılık gerçekleşti! Sevilen isim diziye veda etti yeni başrol oynayacağı diziye geçti

Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak? Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak?

Fox Tv'nin eğlenceli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'ndan yeni sezon öncesi ilk ayrılık gerçekleşti. Dizinin güzel yıldıız veda etti ve yeni dizisiyle anlaştığı duyruldu.

Hande Erçel ve Kerem Bursin'in başrollerinde yer aldığı ve finla yapıp yapmayacağı arap saçına dönen Sen Çal Kapımı dizisini yeni sezon çekimleri başladı. Ancak diziden üzücü bir haber geldi. Dizinin yıldız ismi diziye veda etti. Ancak ekranlara hemen geri dönmeye hazırlanıyor.

Sezon finalini bir anda giren ve yayın saati dışında ekranlara veda ederek final beklenen Sen Çal Kapımı dizisi yeni sezon çekimlerine başladı. Hande Erçel ve Kerem Bursin'in bedava Maldivler tatilindeki aşk pozları sonrası merakla beklenen diziden ilk ayrılık haberi geldi. 

FİNAL YAPACAK!

Her ne kadar yeni sezona başlasa da Sen Çal Kapımı dizisinin reytingleri aynı şekilde devam etmesi durumunda 4 bölüm içinde final yapacağı öğrenildi. Hande Erçel ve Kerem Bursin'in Maldivler aşk pozları sonrası reytinglerin yükselecek mi yoksa iyice düşecek mi merakıyla başlayacak olan dizi reytinglerin düzelmemesi durumunda final yapması bekleniyor. 

YENİ DİZİYLE ANLAŞTI!

Diziden ilk ayrılık haberi de geldi. Dizinin Ceren karakterine hayat veren güzel oyuncusu Melisa Döngel diziye veda etti. Melisa Döngel Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal'ın FOX TV için çekeceği "Canning Single Lady" uyarlamasında Burcu Özberk, İlhan Şen ve  Burak Yörük'le başrolü paylaşacağı öğrenildi.

Kore uyarlaması dizinin yönetmeni Umut Kırca senaristi ise Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsal olacak. Dizinin Haziran ayında seyirciyle buluşması bekleniyor.