Ve sonunda yakalandılar! 2021 yılının aşk bombası patladı! Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı magazine yakalandı. Hande Erçel ve Kerem Bursin geceyi birlikte geçirdi.

Ve sonunda yakalandılar! 2021 yılının aşk bombası patladı! Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı magazine yakalandı. Hande Erçel ve Kerem Bursin geceyi birlikte geçirdi. Hande Erçel yeni taşındığı evinde dün gece Kerem Bursin’i ağırladı. Geceyi birlikte geçiren Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızları, sabah evin önünde kameraları görünce biri ön kapıdan diğeri arka kapıdan ayrı arabalarla çıkarak sete gitti!

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı nihayet kanıtlandı. Hande Erçel yeni taşındığı evinde Kerem Bursin ile geceyi baş başa geçirdi. İkili sabah kameraları fark edince biri ön kapıdan diğeri arka kapıdan çıktı.

Hande Erçel ve Kerem Bursin'in her defasında inkar ettiği, hatta dizi ekibiyle dalga geçerek videolar yayınladığı aşk haberleri kanıtlandı. Magazinciler sonunda gizli aşkı kanıtladı. Hande Erçel yeni taşındığı lüks evinde Kerem Bursin ile geceyi geçirdi. Hande Erçel'in yeni lüks evinin parasını da Kerem Bursin'in ödediği iddia edilmişti.

SETTE KAVGA ETTİLER HABERİ ÇIKARTARAK RAHATÇA EV BAKMIŞLARDI

Hande Erçel ve Kerem Bursin haklarında sette kavga ettiler haberi çıkarmış bu sayede Erçel ve Bursin gizlice ev bakmıştı. İkili birlikte yaşayacakları evlerine karar verip, süper lüks bir villa satın almışlardı. Erçel'in uzun zamandır hayallerini kurduğu ev sevgilisi Kerem Bursin'in hediyesi olmuştu.

Hande Erçel ve Kerem Bursin nihayet yakalandı. Haklarındaki aşk dedikodularını hep reddeden çift bu sefer yakalandı. İkili geceyi yeni evlerinde geçirdi. Sabah kameraları fark eden Erçel ve Bursin sitenin biri ön diğeri arka kapısında çıkarak magazincileri atlatmak istedi.

Magazinde bomba patladı!ANNE BURSİN DAHA ÖNCE YAKAYI ELE VERMİŞTİ

Kerem Bursin'in annesi, Hande Erçel'i instagramdan takip etmiş, Erçel'inde aile fertleri Bursin'i Instagramdan takip etmişti. İkili bu haberleri de sete geldiler ve tanıştık aşk yok diyerek yalanlamıştı. Ancak geçtiğimiz hafta da Erçel'in fotoğrafına "Kızımız çok güzel" diye yorum yapan anne Bursin yakayı ele vermişti.

Hande ve Kerem yakalandı!BİR ÖN KAPIDAN DİĞERİ ARKA KAPIDAN ÇIKTI

Güzel oyuncu Hande Erçel dün gece Kerem Bursin’i ile birlikte yeni evindeydi. İkili geceyi birlikte geçirdi. Sabah evin önünde kameraları görün ikili, biri ön kapıdan diğeri arka kapıdan ayrı ayrı arabalarla çıkarak sete gittiler. Ancak gizli aşk artık kanıtlanmış oldu.