Şok Sözler!: Sıla Her Ay Birine Aşık Oluyor

İlker Kaleli ve Sıla Gençoğlu'nun aşk dolu paylaşımlarına şok yorumlar! "Sıla 3 ay sonra hangi ünlü isimle şiir yazdığı bir fotoğraf atacak?"

Magazin 25.05.2021 - 18:35 02.06.2021 - 14:38 Ece Sahan

Şarkıcı Sıla ve İlker Kaleli birlikteliği kendileri tarafından da takipçilerine duyuruldu. Oyuncu İlker Kaleli ve Sıla Gençoğlu birbirleri ile olan fotoğraflarına duygu dolu aşk dolu cümleler yazarak paylaştı.

Sıla Gençoğlu'nun son aşk paylaşımı olay yorumlara sahne oldu. Daha önce Ahmet Kural ile birliktelik yaşayan ve aşk dolu fotoğrafları sosyal medyada gündem olan ikilinin aşkları polis karakolunda bitmişti.

Ünlü şarkıcı Sıla, Ahmet Kural'ın kendisini darp ettiğini sosyal medayadan açıklamış ve magazin gündemi sarsılmıştı. Peki çok ünlü isim olay sonrası Ahmet Kural'a dair tavır almıştı. İkili birbirlerine karşılıklı olarak dava açmıştı. 

Sıla bu olayın hemen ardından Masterchef yarışması ile ünlenen Hazer Amani ile birliktelik yaşamış ve ikili ani bir kararla evlenmişti. Daha bu bu aşkta boşanma davası ile sonuçlanmıştı.

Ünlü şarkıcı Sıla şimdi ise oyuncu İlker Kaleli ile birlikte olduğu ortaya çıktı. İkili bugün paylaştıkları fotoğraflar ve aşk sözcükleri ile aşklarını ilan etti. Ancak ikiliye beklenmedik yorumlar yapıldı.

Sıla Gençoğlu için sosyal medayda "Her ay birini canı oluyor.. Ne kadar çabuk birilerinin canı oluyorlar daha geçen ay başkasını yarısıydı. 3 ay sonra hangi ünlü isimle aşk dolu paylaşımlar yapacak? Sıla'nın yaşadığı her aşkı sonu karakolda bitiyor."   yorumları yapıldı.

Bu seviyesiz yorumlara pek çok kullanıcı ise tepki göstererek "Size ne ya? Yine başlanmış ahlak bekçiliğine. Gizli saklı ilişki yaşayanların hadsiz yorumları. İnsanların aşk dolu sevgi dolu paylaşımlarına neden bu kadar kuduruyorsunuz?" yorumları ile karşılık verildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@