Şok! Ziraat Bankası Yaptığı Açıklamada Yeni Kampanya Duyurusu Tanıttı, Artık Beklemek Yok

Şok! Ziraat Bankası Yaptığı Açıklamada Yeni Kampanya Duyurusu Tanıttı, Artık Beklemek Yok. Bankanın yapmış olduğu yeni kredi kampanyası ile ilgili detaylar haberimizde...

Ekonomi 11.11.2021 - 09:05 11.11.2021 - 09:05 Vural Pars

Ziraat Bankası son dakika olarak yeni bir kampanya haberi ile müşterileri Umut olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan emekli çalışan ve devlet memuru olan kişiler bireysel kredi kullanmaları durumunda 50.000 TL'ye kadar artık beklemeden kredi onayı alabilecek.

Ziraat Bankası tarafından yapılan Bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler eğer bu bankada hesapları varsa bankanın internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapacak ve 50.000 TL'ye kadar hemen kredi onayı alabilecek.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler bireysel kredi kullanmaları durumunda 50.000 TL'ye kadar alacakları kredilerde 36 ay vadeli olan Kredi kampanyasına katılabilirler. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Yapılan son kampanya duyurusunda kredi başvurusu için beklemek istemeyen emekliler ve çalışanlar bankanın mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilecek. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler belirtilen şartlar dahilinde bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabilecekler. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ve mobil uygulama üzerinden işlem yapmak istiyorsanız bu bankada hesabınızın olması veya maaş almanız gerekiyor. Almış olduğunuz maaş hesabı üzerinden internet bankacılığı şifresi ile birlikte mobil uygulamaya gelebilir ve buradan Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

ziraatbank-1

Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden 50.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapacak olan kişiler kredi onayı almaları ile birlikte Kredi kullanabilmek için banka şubelerine gitmeden beklemeden kendi hesaplarına bu parayı aktarabilecekler.

Yapılan son kampanyadaki bu Kredi onayını alabilmeniz için de Ziraat Bankası kendi uygulamış olduğu kredi politikalarına uygun müşteri olmanız durumunda sizlere onay verecek. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve sigortalı olarak iş yerinde çalışıyorsanız en az 6 aydır aynı işyerinde sigortanı ödenmesi gerekiyor. Emekli olan kişilerde ise emekli maaşları Bu bankada olması durumunda emekli ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

Emekli olan kişiler eğer emekli maaşlarını bu bankaya taşıması durumunda emekliye özel olarak yapılan diğer kredi kampanyaları veya nakit avans kampanyalarından da faydalanabilecekler. Emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda 750 TL'ye kadar emekli promosyonundan yararlanabilecektir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@