Kullandığımız ürünlere, giyime, gıdaya gelen zamlara ek olarak teknoloji ürünlerine gelen ürünlerin zamları bütçeleri zorluyor. Dolar ve euronun artması sonucunda bilgisayar, tablet, telefon, televizyon ve daha birçok teknoloji ürününde fiyatlar ateş pah

Emekli Vatandaşlarımıza 7.400 TL Ödeme Heyecan Yarattı! Anında Hesaplara Geçti! Emekli Vatandaşlarımıza 7.400 TL Ödeme Heyecan Yarattı! Anında Hesaplara Geçti!
Kullandığımız ürünlere, giyime, gıdaya gelen zamlara ek olarak teknoloji ürünlerine gelen ürünlerin zamları bütçeleri zorluyor. Dolar ve euronun artması sonucunda bilgisayar, tablet, telefon, televizyon ve daha birçok teknoloji ürününde fiyatlar ateş pahası oldu. Artan fiyatlarla birlikte yeni bir ürün almak, hayal oldu.

ŞOK, A101 ve BİM gibi aile dostu marketlere gelen aktüel ürünler, vatandaşın hem yüzünü hem de cebini güldürüyor. Her hafta birbirinden farklı ve kullanışlı aynı zaman da uygun fiyatlı aktüel ürünler ile müşterilerini sevindiriyorlar. Piyasanın çok altında bir fiyatta satılan aktüel ürünler aynı zamanda oldukça kaliteli oluyor. ŞOK markete gelen Huawei bilgisayar bunlardan biri olarak yerini aldı. Huawei matebook d14 için pek çok alıcı var.ŞOK'a bu hafta gelecek olan Huawei matebook d14 notebook bilgisayarın satış fiyatı 6299 TL olacak. Piyasadaki birçok bilgisayara kıyasla fiyat performans olarak oldukça iyi kalitede bir bilgisayar. ŞOK marketlere gelecek olan Huawei matebook d14 model bilgisayarın sınırlı sayıda geleceğini belirtelim.