Sokağa çıkma yasakları yurdun dört bir yanında vatandaşlar için başladı. Turistler dışında hiçbir vatandaşın zorunlu olmadıkça sokağa çıkmasına izin verilmiyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Hesabı Olanlar Dikkat! 2 Gün İçinde İşlem Yapmanız Gerekmektedir! Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Hesabı Olanlar Dikkat! 2 Gün İçinde İşlem Yapmanız Gerekmektedir!
Sokağa çıkma yasakları yurdun dört bir yanında vatandaşlar için başladı. Turistler dışında hiçbir vatandaşın zorunlu olmadıkça sokağa çıkmasına izin verilmiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından alınan karar sonrasında tüm Türkiye'de sokağa çıkma yasakları uygulanmaya başladı. Vatandaşların sokağa çıkma yasağına uymaması durumunda para cezası uygulanacak olduğunu açıklayan yetkililer, yasaklara uyulmasını ve coronavirüs nedeniyle evlerde kalınması uyarılarında bulundular.

Coronavirüs yasaklarının bir süredir uygulanması bekleniyordu ancak tam karantina isteği vardı. Bugün 20.00'da başlayan yasaklar yarın sabah saat 10.00'a kadar devam edecek. Yasakların uygulanacak olduğu Pazar günü ise 20.00'da başlayan yasaklar Pazartesi sabah 05.00'da bitecek.

Yemek almaya gitmek yasak mı, coronavirüs yasakları fırınlar açık mı, coronavirüs yasakları pastaneler açık mı? Gibi soruların yanıtı ise sadece eve sipariş edilebileceği yönünde oldu.