Sokaklar Maganda Kaynıyor! Yoldan Geçenleri Rastgele Bıçakladı!

Gündüz saatleri bile artık yürümek imkansız. Küçükçekmece'de bir şahıs, yoldan geçenleri rastgele bıçakladı birine odunla vurdu?

Gündem 26.05.2021 - 16:21 26.05.2021 - 16:34 Ece Sahan

Küçükçekmece'de yoldan geçenleri gündüz vakti rastgele bıçakladı! Korkunç olay sonrası yaralıların yakınları polise gitti. 

Küçükçekmece'de madde bağımlısı olduğu düşünülen bir şahıs yoldan geçen iki kişiyi rastgele bıçakladı, bir kişiye de odunla vurdu. Bıçaklanma anları mobesa kameralarına yansırken, polis şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Küçükçekmece Mehmet Akif Mahallesinde iki kişi sabah namazından dönerken kimliği belirsiz bir kişi tarafından bıçaklandı. İki kişiyi rastgele bıçaklayan kişi bir başka kişiye de odunla vurup darbetti.

Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Amirliği ekipleri şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Kardeşi bıçaklanan kişi olayı "Kardeşim sabah saatlerinde camiye gidiyor. Namazdan çıktıktan sonra yolda giderken karşıdan iki kişi geliyor birinin elinde bıçak. Kardeşimin bir şeyden haberi yok arkasından saplıyor." diye açıkladı.

Yakını saldırıya uğrayan bir başka kişi ise olayı şu şekilde anlattı; 

"Amcam İrfan Çil sabah saat 04.30 sıralarında namaza giderken arkasından uyuşturucu kullanan biri sopayla kafasına vuruyor sonra da darbediyor ve soymaya çalışıyor. Olay karakolun olduğu sokakta gerçekleşiyor.

Ardından da bir başka kişiyi de sırtından bıçaklıyor. Onun da sonrasında bir başka abiyi sırtından bıçaklıyor.

Polis eşkalini tespit etmeye çalışıyor. Bu kişi yüzde doksan bu çevrede oturan birisi." 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@