Perşembe akşamı en çok dizi olan günlerden biri. .

Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak
Perşembe akşamı en çok dizi olan günlerden biri.. Perşembe günü Sol Yanım, Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor ve Alev Alev dizileri yayınlanmayacak. 31 Aralık perşembe günü kanalların yılbaşı eğlencesi nedeniyle reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor ve Alev Alev dizileri yayınlanmayacak. Ayrıca Sol Yanım ve İyi Aile Babası dizisi de yayınlanmayacak. 31 Aralık perşembe günü sadece final yapacak Kalk Gidelim dizisi yayınlanacak!

Bir Zamanlar Çukurova hayranlarına kötü haber!

Ekranların fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık perşembe günü yayınlanmayacak. ATV Yılbaşı gecesine özel olarak Kim Milyoner Olmak İster programını hazırlıyor. Yine Milyoner'de özel konuklar yer alacak ve kazançlar SMA hastalarına gidecek! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ne zaman yayınlanacağı ve Ocak arası yapıp yapmayacağı merak ediliyor!

Mucize Doktor hayranlarına kötü haber!

FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor 31 Aralık perşembe akşamı yayınlanmayacak. FOX TV ile sözleşmesi bulunan İlker Ayrık Yılbaşı özel programı hazırlıyor. Bu sebeple Mucize Doktor 31 Aralık perşembe günü ekranlara gelmeyecek. Mucize Doktor ocak arası verecek mi yeni bölüm ne zaman olacak bilinmiyor.

Sol Yanım hayranlarına kötü haber!

Star TV'de hayatta kalmaya çalışan diziler arasında yer alan sol Yanım, 31 Aralık perşembe günü ekranlarda olmayacak. Sol Yanım dizisi yerine İbo Show ekranlara gelecek! İbo Show Yılbaşı özel programıyla bu perşembe Star TV'de!

Alev Alev hayranlarına kötü haber!

Ekranlarda perşembe gününe ara verecek bir dizide Alev Alev dizisi! Alev Alev 31 Aralık perşembe günü yayınlanmayacak. Alev Alev dizisi yerine Güldür Güldür Show Yılbaşı özel programıyla hayranlarını keyifli anlar yaşatacak.

En kötü haber Kalk Gidelim'e!

Kalk Gidelim dizisi, TRT ekranlarında 4 yıldır yayın hayatını sürdürüyordu. Kalk Gidelim dizisi 31 Aralık Yılbaşı eğlence programıyla ekranlara gelecek ve ekran macerasını tamamlayacak.

Kanalların Yılbaşı ekranları sonrası 1 Ocak'ta ne yapacağı da merak ediliyor. Ancak ilk olarak gelen bilgiye göre 1 Ocak'ta diziler devam edebilir. Dizisini devam ettirmeyen kanal Akıncı dizisine iyi bir reyting kaptıracak.