Sol Yanım final yapıyor! Star TV ekranlarında yayınlanan Sol Yanım dizisi final kararı aldı! Yayınlandığı her akşam reytingleri yükselterek devam eden Sol Yanım dizisi final kararı aldı! Peki Sol Yanım neden bitiyor? Sol Yanım neden final yapıyor! Sol Yanım başka kanala geçer mi?

Sol Yanım final yapıyor!

Star TV en sevilen dizileri arasında yer alan Sol Yanım dizisinden kötü haber geldi! Yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği, senaryosunu Melis Civelek'in kaleme aldığı kadrosunda Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli ve Cansel Elçin yer aldığı Sol Yanım dizisi ekran macerası tamamlandı! Sol Yanım final yaparak ekran macerasını tamamladı!

Sol Yanım neden bitti!

Sol Yanım, Sadakatsiz ve Kuruluş Osman gibi yüksek izlenen diziler arasına Doğduğun Ev Kaderindir gibi bir dizinin reytingleri çok artırmasıyla perşembe günü bile aldığı reytingleri bile alamadı! Sol Yanım dizisi bu sebeple ekran macerasını tamamladı. Sol Yanım bitme sebebi tamamiyle reyting! Sol Yanım dizisi reyting şoku nedeniyle final yaptı diyebiliriz!

Sol Yanım ne zaman final yapıyor?

Star TV sevilen dizisi Sol Yanım, 13. bölümüyle 24 Şubat 2021 çarşamba akşamı ekran macerasını tamamlayarak final yapıyor!

Yazın başlasaydı ve kanal değiştirsin isteği!

Sol Yanım dizisine en çok dönem değil yaz dizisi olsaydı isteği bitmiyor! Özellikle Tolga Mendi ve Özge Yağız gibi genç kuşak oyuncuların muhteşem performansıyla dizinin yaz dizisi olması çok istendi! Sol Yanım yazın tekrar başlar mı bilinmez başka bir platforma geçmesi için kampanya yapılıyor!

Sol Yanım için Exxen isteniyor!

Sol Yanım final kararı sonrası Yılmaz Erdoğan ve Acun Ilıcalı'ya baskı var! Yakın arkadaş olan ikili, dizinin yapımcısı BKM sahibi Yılmaz Erdoğan'a Acun Ilıcalı ile konuş Exxen'e geçelim baskısı yapılıyor!