{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1613243197312","source":"other","origin":"gallery"}

Arka Sokaklar'ın Mesut'u Yeni Dizisinde Başrol Oynayacak! Şevket Çoruh Hangi Diziye Katıldı? Arka Sokaklar'ın Mesut'u Yeni Dizisinde Başrol Oynayacak! Şevket Çoruh Hangi Diziye Katıldı?
Star TV ekranlarında yayınlanan Sol Yanım dizisi final kararı aldı. Final kararı alan Sol Yanım dizisi bitiyor. Ekranlara veda etmeye hazırlanan Sol Yanım dizisinin 2 bölüm sonra ekranlardan ayrılacağı açıklandı. Dizinin izleyenleri merak içinde araştırmaya başladı. Başarılı oyuncu kadrosu ve genç, enerjik karakterleri ile Sol Yanım dizisi, ekranlara veda edeceğini açıkladı. Gün geçtikçe artan reytinglerine rağmen ekranlarda kalmayı başaramayan Sol Yanım dizisinin başka bir kanala geçip geçmeyeceği de merak ediliyor. Sol Yanım tekrar başlayacak mı, başka bir kanalda tekrar devam edecek mi soruları da epeyce arttı. Peki, Sol Yanım neden final yapıyor, neden bitiyor? Sol Yanım tekrardan başka bir kanalda başlayacak mı?

Sol Yanım Neden Final Yapıyor?

Melis Civelek'in senaryosunu kaleme aldığı Sol Yanım dizisinin yapımcılığını BKM Film’in üstleniyor. Sol Yanım dizisi ekranlara bu sezon gelmeye başladı. Henüz 11 bölüm yayınlayan ve 12. bölümünü yayınlamaya hazırlanan Sol Yanım dizisinin ekranlara veda etmesi kesinleşti. Star TV'de yayınlanan ve reyting oranları ile yüz güldürmeye başlayan dizi, kanalın kararı ile yayından kaldırılacak. İzleyenler, dizinin tamamen bitip bitmeyeceğini merak etmeye başladı. Star TV ve Sol Yanım dizisi ekibi dizinin neden final yaptığı ile ilgili bir açıklama yapmadı. Sol Yanım dizisinin başka bir kanalda yeniden başlayacağı iddiaları da gündeme geldi.

Sol Yanım Başka Bir Kanalda Mı Başlayacak?

Star TV'de yayınlanan Sol Yanım dizisinin sezon kurbanı olduğu söyleniyor. Sol Yanım dizisinin konusunun ve dizide yer alan oyuncuların sezona değil, yaz dizisine yakıştığı söyleniyor. Sol Yanım dizisinin sezonda diğer güçlü diziler ile birlikte yayınlanmasının yanlış olduğu belirtildi. Sol Yanım dizisinin şimdi final yapması ve yazın yeniden kaldığı yerden çekilmeye başlanması da söz konusu oldu. Sol Yanım dizisinin yapım ekibinin kabul etmesi durumunda, Sol Yanım başka bir kanalda yazın yeniden başlayacak.Sol Yanım Ne Zaman Final Yapacak?

Başarılı oyuncu kadrosu ve dikkat çeken senaryosuna rağmen final kararı alan Sol Yanım'ın ne zaman final yapacağı merak edildi. Sol Yanım final tarihi belli oldu. Star TV'de yayınlanan Sol Yanım dizisi 13. bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Sol Yanım, 13. bölümüyle 24 Şubat 2021 çarşamba günü final bölümünü yayınlayarak, ekranlara veda edecek.

Sol Yanım Hangi Kanala Geçecek ?

Star TV'de her hafta Çarşamba günü yayınlanan ve reyting konusunda rakiplerinin gerisinde kalan Sol Yanım dizisi, hata kurbanı oldu. Hata kurbanı olan dizi, 24 Şubat çarşamba günü final yaparak ekranlara veda edecek. Sol Yanım dizisinin Star TV'de final yapıp başka bir kanala geçeceği söylentisi yayıldı. Sol Yanım dizisinin televizyon ekranlarından ayrılıp dijital platforma geçmesi bekleniyor. Dizinin izleyenleri kampanya başlattı. Sosyal medyada büyük bir grup izleyici, Sol Yanım dizisinin final yapıp Exxen, Blu TV gibi bir dijital platforma geçmesini istediler. 2 hafta sonra final yapacak olan Sol Yanım'ın akıbeti henüz belli değil.

Sol Yanım Oyuncu Kadrosu

Tolga Mendi, Özge Yağız, Cansel Elçin, Defne Samyeli, Cemre Baysel, Deniz Barut ve Esra Bezen Bilgin gibi isimler Sol Yanım dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.