Başarılı oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusu ile Sol Yanım final yapıyor. Final kararı alan Sol Yanım'ın ani final kararı, izleyenleri üzdü.

Başarılı oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusu ile Sol Yanım final yapıyor. Final kararı alan Sol Yanım'ın ani final kararı, izleyenleri üzdü. Star TV'nin sevilen dizilerinden olan Sol Yanım bir anda final yapma kararı aldı. Her hafta çarşamba günü yeni bölüm yayınlayan Sol Yanım'ın bu akşam final bölümü yayınlanacak. Şu ana kadar 11 bölüm yayınlamış olan Sol Yanım dizisi, bu akşam yayınlanacak olan 12. bölümü ile final yapacak. 12. bölümü ile final yaparak ekranlara veda eden Sol Yanım dizisi, izleyenlerini üzdü. Sol Yanım dizisinin izleyenleri dizinin neden bittiği ve yeniden başlayıp başlamayacağını araştırmaya başladı. Tam gaz devam eden diziye aniden gelen final şoku, herkesi şaşırttı. Star TV'nin sevilen romantik dizisinin final sebebi araştırılıyor. Dizinin düşük reytinglerden dolayı final yaptığı söylense de final sebebinin asıl altında yatan neden araştırılıyor. Sol Yanım'ın final sebebi buymuş! Sol Yanım neden final yapıyor? Sol Yanım başka kanala mı geçiyor?

Sol Yanım Dizisi Başka Bir Kanala Mı Geçiyor?

Star TV'de yayınlanan ve başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan Sol Yanım adlı dizide nefesler tutuldu. Bu akşam final bölümü yayınlanacak olan dizide yaşanacakları, izleyenler büyük bir merakla bekliyor. Sol Yanım dizisinin aniden final yapması, izleyenlerin aklını karıştırdı. Sol Yanım'ın final yapma sebebi araştırılırken ortaya bir iddia atıldı. Sol Yanım ile ilgili ortaya atılan iddiaya göre dizi, başka bir kanala geçecekmiş. Sol Yanım'ın Star TV'den başka bir kanala geçeceği söyleniyor. Öte yandan Sol Yanım dizisinin şimdi final yapacağı ancak yazın yeniden yaz dizisi olarak başlayacağı da söyleniyor. Tüm bu iddialara izleyenler yanıt aramaya devam ediyor. Yapım şirketinden, kanaldan ya da dizi ekibinden henüz bu konuya ilişkin bir açıklama gelmedi. Ancak şu an bilinen, Sol Yanım final yapıyor ve dizi tamamen bitiyor.Sol Yanım Neden Final Yapıyor?

Oyuncu kadrosunda; Tolga Mendi, Özge Yağız, Cansel Elçin, Defne Samyeli, Cemre Baysel, Deniz Barut ve Esra Bezen Bilgin gibi isimler Sol Yanım dizisi, final kararını açıkladı. Dizi final yapacağını açıkladıktan sonra final tarihini de belirledi. Sol yanım dizisi bu akşam final bölümünü yayınlayarak ekranlara veda edecek. Star TV'nin sevilen dizisinin neden final yaptığı da merak ediliyor. Dizinin ani bir karar ile finale gitmesi ve kanaldan kaldırılması akılları karıştırdı. Dizinin başka bir kanala mı geçeceği yoksa yazın yeniden mi başlayacağı iddiası da ortaya atıldı. Ortaya atılan tüm bu iddiaların yanında dizinin reyting kurbanı olduğu için final yaptığını söyleyebiliriz. Sol Yanım dizisi yayın günü olan çarşamba günleri, çok dişli rakipleri ile mücadele ediyordu. Sol Yanım dizisi daha yaz dizisi konseptinde olduğu için dizi, yeni sezon dizilerinin yanında oldukça güçsüz kaldı. Dizinin izleyenleri dizinin yazın başlaması gerektiğini, yanlış zamanlama kurbanı olduğunu söylüyor.

Çarşamba günü televizyon ekranlarında yayınlanan dizilere baktığımız zaman Sadakatsiz, Kuruluş Osman ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilerin olduğunu görüyoruz. Yayınlanan bu sezon dizilerinin yanında Sol Yanım dizisi daha günlük ve yaz dizisi olarak kaldı. Bundan dolayı da Sol Yanım dizisi istediği reyting rakamlarına ulaşamadı. Reyting sıralamasında istediği başarıyı yakalayamayan Sol Yanım dizisi, final kararı aldı. Bu akşam 17 Şubat yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda edecek. Sol Yanım toplamda 12 bölüm yayınlanmış oldu.