Son dakika: 0.55 faiz oranları ile borç kapatma kredisi başladı

Son dakika 0.55 faiz oranları ile borç kapatma kredisi başladı. Detaylar yayınlandı. İşte kampanya ve başvuru aşamaları...

Ekonomi 26.10.2021 - 11:42 26.10.2021 - 11:42 Vural Pars

Bankalardan kredi almak isteyen ve borç kapatma kredisi kullanmak isteyen kişilere yeni müjdeli bir haber geldi. Devlet destekli olarak verilecek olan borç kapatma kredilerinde 0.55 faiz oranları ile 100.000 TL'ye kadar kredi onayı sunulacak. 100.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişiler 24 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli kredilerini hem kamu bankalarından hem de kamu destekli özel bankalar üzerinden kullanabilecekler.

Devlet destekli olarak verilecek bu Kredi kampanyasına duyurusunda ilk yapan bankalardan bir tanesi olan Ziraat Bankası 0.55 faiz oranları ile borç kapatma kredisi esnaf olan vatandaşlara vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası üzerinden daha önce Kredi kullanmış bir esnaf 100 bin TL'ye kadar borcunuz varsa ve borçları kapatmak istiyorsanız banka şubelerinden 0.55 faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz.

0.55 faizle borç kapatma kredisi veren bankalar

Kamu Bankası Ziraat Bankası haricinde özel bankalar ve diğer kamu bankalarından da işlem yapılabilecek. Vakıfbank ve Halkbank'ın yapmış olduğu kampanya duyurusunda borç kapatma Kredisi olarak 100 bin TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişilerin emekli olması ve emekli maaşlarına bu bankadan almaları durumunda da onay alacağı duyuruldu. Vakıfbank ve Halk bank şubelerine giderek başvuru yapabileceksiniz.

0

Bu iki banka haricinde ayrıca Şekerbank İş Bankası Denizbank gibi bankalardan da istediğiniz zaman 100.000 TL'ye kadar devlet destekli olan bu borç kapatma kredisi kampanyasına başvuru yapabileceksiniz. Bankalar kendi özel müşterilerine düşük faiz oranları ile kredi verirken kredi başvurusu yaptıktan sonra eğer bu faiz oranları ile onay alamadıysanız banka kredi notunu düşük olduğu için bu şekilde onay verilmektedir.

Şekerbank üzerinden yapılan kampanya da özellikle emekli olan müşterilere emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda şartsız olarak düşük faizli kredi verileceği duyuruldu. Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen emekliler en yakın Şekerbank şubesine giderek emekli maaşlarını bu bankaya taşıması gerektiğini söyleyebilir ve kredi kullanabilirler.

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi

Ziraat Bankası kamu Bankası olmasından dolayı kredi alacak olan kişilerin her zaman ilk tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasında olduğu gibi borç kapatma kredisi kampanyasında da kendi politikalarına uygun olan müşterilere onay vermektedir. En yakın Ziraat Bankası şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile gittikten sonra hem 0.55 faizli hem de bankanın güncel faiz oranları ile borç kapatma kredisi kampanyalarına katılabilir yüksek limitli krediler kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@