Son Dakika: 10.000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Verilecek, Sadece Bugün Başvuru Yapanlar Alacak

Son Dakika: 10.000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Verilecek, Sadece Bugün Başvuru Yapanlar Alacak. 10.000 TL'ye kadar kısa süreli 60 ay vadeli kredi verecek. İşte detaylar...

Ekonomi 09.08.2021 - 09:51 09.08.2021 - 09:52 Vural Pars

10.000 TL 60 ay vadeli kredi başvurusu yapacaksanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen kredinizi kullanacaksınız. Bankalar 10 bin tl kredi verdiklerinde müşterilerin hemen kredi onayı almaları için bazı sorgulamalar yaparlar. Bu sorgulamalarda banka kredi başvurusu ve kredi notu uygun olan kişiler, hemen işlem yapabilmektedirler. 10 bin TL kredi aldığınızda banka sizlere kredi notunuza göre faiz oranı uygulayacaktır. Her bankanın bu kredi kampanyasını olduğunu söylemek istiyoruz. Sizlere yazımızda hızlı kredi alacağınız bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer acil kredi desteği ihtiyacınız varsa bu bankalardan kredi kullanmanız mümkündür.

TEB 10.000 TL Kredi Başvurusu

TEB Bankası, kredi başvurusu için size en yakın TEB şubesine gidebilir veya internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan, sigortası en az 2 aylık olan kişiler bu bankadan kredi kullanabilirler. TEB kredi başvurusu yaptığınızda banka 60 ay vadeye kadar sizlere kredi desteği verecektir.

Yapı Kredi Bankası 10.000 TL Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası, kredi başvurusu için SMS sistemini kullanabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak için Bireysel TCKİMLİK ve aylık gelirinizi yazarak 4411’e mesaj atabilirsiniz. Ayrıca bankanın internet sitesi üzerinden de hemen 10.000 TL için başvuru yapmanız mümkündür. 60 ay vadeye kadar kullanacağınız bu kredilerde 3 ay erteleme imkanı da verilmektedir.

Fibabanka 10.000 TL Kredi Başvurusu

Fibabanka kredi notu yüksek olanlara ayrı, kredi notu düşük olanlara ayrı kredi kampanyaları yapmaktadır. Sizlerde bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız, bankadan hangi kampanyaya katılacağınızı önceden bilmeniz gerekmektedir. Fibabanka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ayrıca internet bankacılığı veya internet sitesi üzerinden de kredi alabilirsiniz. 60 ay vadeli olarak alacağınız kredilerde, kredi notunuza göre faiz oranı uygulanacaktır.

Şekerbank 10.000 TL Kredi Başvurusu

Şekerbank, şubeleri üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve 10 bin TL kredi kullanabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan kişiler, 60 ay vadeye kadar kredi desteği alacaklardır. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizin kredi notunuza ve kredi sicilinize bakacaktır. Kredi notu düşük olan kişiler kefille kredi kullanabilirler.

60ay

Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası kamu bankası olması ile birlikte uygun faizlerle kredi kullanılan bankalardan birisidir. Banka 10.000 TL kredilerde 60 ay vadeli olarak hizmet veriyor. Çalışan ve emekli olan kişiler bu bankadan kredi alabilirler. Bankadan maaş alan müşteriler, hem banka şubesinden hem de internet bankacılığı üzerinden kredi kullanabilmektedirler.

Ayrıca Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden de giriş yapılarak internet bankacılığı için kredi vermektedir. Banka müşterisi olmayanlar en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilmektedirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@