Son dakika: 150 bin TL'ye kadar hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi veriliyor, Büyük kredi kampanyası

Son dakika: 150 bin TL'ye kadar hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi veriliyor, Büyük kredi kampanyası başladı. İşte detaylar...

Ekonomi 16.08.2021 - 18:22 16.08.2021 - 18:22 Vural Pars

Büyük kredi kampanyası başladı. 150 bin TL'ye kadar hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi veriliyor. ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi almak isteyenler için iyi haber bankalardan gelmeye devam ediyor. Sizlerde bu bankalar üzerinden 150 bin TL'ye kadar büyük kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Alacağınız ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesi de 3 ay ertelemeli olarak yapacaksınız. Şimdi sizlere 150 bin TL'ye kadar kredi kampanyası yapan bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz...

Vakıfbank 150.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Büyük kredi kampanyası yapan bankaların birisi Vakıfbank olmaktadır. Vakıfbank üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 150 bin TL'ye kadar işlem yapacaklarsa en yakın Vakıfbank şubesine giderek bu kredi için başvuruda bulunabiliyorlar. Çalışan kişiler emekli olan kişiler esnaf olan kişiler ve çiftçi olan kişiler bu kredileri kullanabiliyor. Özellikle devlet memuru olan ve emekli olan kişiler Vakıfbank üzerinden maaş alıyorsa daha düşük faizler ile birlikte 36 ay vadeli Kredi kullanabilirler. 150 bin TL kredinin içinde hem borç kapatma kredisi olacak hem de diğer ihtiyaçlarınız için alacağınız bir bireysel kredi olacaktır.

Burgan Bank 150 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Burgan Bank üzerinden de 150 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız mümkündür. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubelerine giderek işlem yapabiliyor. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra banka sizlere ne kadar onay vereceğini söyler. Kredi sonucu onaylanan kişilerde hemen bu krediyi hem borç kapatma olarak hem de bireysel olarak kullanabilirler. Emekli olan kişiler özellikle emekli maaşlarına bu bankaya taşırsa kredi notu yüzünden onay alamasa bile Burgan Bank bu kişilere onay veriyor. Kredi onayı alan kişiler hızlı bir şekilde bu banka üzerinden kredilerine istedikleri zaman kullanabilirler.

ktr2

QNB Finansbank 150.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır

150.000 TL gibi büyük limitli krediler veren bankaların birisi de QNB Finansbank olmaktadır. Bu banka üzerinden alacağınız ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade yapabiliyorsunuz. Banka sizin kredi notunuza göre de kredi faiz oranı uygulamaktadır. Kredi notu yüksek olan kişiler QNB Finansbank banka şubelerine gittikleri zaman hemen kendilerine özel olarak verilen bu kredileri kullanabiliyor. Ayrıca bankanın müşterisi olmanız durumunda ve maaş müşterisi olmanız durumunda da 150 bin TL'ye kadar olan kredileri Online olarak da kullanabileceksiniz.

36 ay vadeli olarak verilen bu krediler de ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapabilir, emekli olmanız durumunda da bu taksit ertelemesine 6 ay olarak yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu için 150 bin TL üzerinde işlem yapmak istiyorsanız da bankaya giderken bir ipotek vermeniz gerekmektedir. İpotek genellikle taşınmaz olarak bankalar tarafından kabul ediliyor. Vereceğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar kredinizi kullanırsınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@