Son Dakika: 2 banka SMS atarak size sonuç söyleyecek, Para ihtiyacı olanlara müjdeli haber geldi

QNB Finansbank ve Fibabanka sms kredi kampanyası başlattı. QNB Finansbank ve Fibabanka üzerinden 100 bin TL'ye kadar SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 21.08.2021 - 16:03 21.08.2021 - 16:03 Vural Pars

QNB Finansbank ve Fibabanka sms kredi kampanyası başlattı. QNB Finansbank ve Fibabanka üzerinden 100 bin TL'ye kadar SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yapacağınız kredi başvurularında onay almanız durumunda bankalara sadece kimliğinizle giderek kredi kullanabilirsiniz.QNB Finansbank ve Fibabanka sms kredi başvurusu nasıl yapılır? Kredi başvuru şartları nelerdir? Sizlere bu yazımızda bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

QNB Finansbank ve Fibabanka hızlı bir şekilde kredi başvurusu yaptırmak isteyen müşterilere SMS kredi kampanyası yaptırmaktadır. Kredi başvuruları hızlı bir şekilde mesaj atılarak yapılıyor ve anında sonuç veriliyor. 100.000 TL'ye kadar verilen bu krediler de banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda 36 ay vadeye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı alabiliyorsunuz. QNB Finansbank ve Fibabanka kredi notu 1300 ve üzerinde olan müşterilere kredi imkanı sağlamaktadır. QNB Finansbank ve Fibabanka üzerinden alacağınız bu krediler de ilk taksit ödemenizi isterseniz 3 ay erteleme yaparak rahat bir nefes de alabilirsiniz. Şimdi sizlere bankaların kredi başvuru aşamaları ve şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

QNB Finansbank SMS kredi 100.000 TL

SMS kredi başvurusu yaparak kredi onayı almak istiyorsanız cep telefonunuzdan bir mesaj atmanız gerekiyor. Bu mesaj ücretli bir mesaj olacağı için cep telefonunuzu mesaj gönderip göndermediğini kontrol ediniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere hemen 5 dakika olmadan kredi sonucunu verir. QNB Finansbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler TC kimlik numaralarını 50 30 numarasını göndermesi gerekiyor.

50 30 sms kredi numarası QNB Finansbank'ın başvuru aldığı numaradır. Başvuru yaptıktan sonra kredi onayı alırsanız cep telefonunuza ne kadar onay aldığınızı mesajı gelir. Bu onaylık tutarı en yakın banka şubesinden giderek kullanabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapamayan kişiler bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurusunda bulunabiliyor. Bunun için ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Kredi başvurusu yapan kişi kredisi başvurusu yaptıktan sonra onay alırlarsa kendi kredi notuna göre de faiz oranlarından yararlanırlar.

5das

Fibabanka sms kredi 100.000 TL

Fibabanka üzerinden de SMS ile kredi başvurusu yaparak 100.000 TL kredi kullanabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizin kredi notunu hızlı bir şekilde sorgular ve hemen sonuç verir. Cep telefonunuzun Mesaj kısmına giriniz ve buraya 34 22 yazınız. Mesaj gönderim numarası olarak bu numarayı yazdıktan sonra Mesaj yazma yerine de t.c. kimlik numaranızı yazmanız yeterlidir. TC kimlik numaranızı mesaj olarak gönderdikten sonra hemen size ne kadar onay aldığınızı mesajı gelecektir. Ayrıca kredi notunuza göre de faiz oranı uygulanır.

SMS ile kredi başvurusu yapamayan kişiler banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesine girerek buradan da kredi başvurusunda bulunabiliyor. Kredi başvurusu yaptıktan sonra internet sitesi üzerinden onay alırsınız çalışmak istediğiniz şubeye seçeceksiniz. Bu seçtiğiniz şube üzerinden kredilerin sadece kimlikle kullanabileceksiniz. QNB Finansbank ve Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyalarından size özel olan hangisi ise ona başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@