Son Dakika: 20.000 TL gelir belgesiz kredi için 3 banka duyuru yaptı!

Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi kullanacak olan vatandaşların 20000 TL'ye kadar ödeme yapacak olan üç bankanın kredi kampanyaları, resmi internet siteleri üzerinden yayınlandı. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve başvurularınızı yapmak için bu bankalar üzerinden kredi almak istiyorsanız, kredi puanı 1100 ve üzerinde olan vatandaşların başvuru yapabileceği haberi geldi. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, kredi şartlarına uygun olmaları durumunda 36 ay vadeye kadar 20000 TL kredi, aşağıdaki bankalar üzerinden başvurularını gerçekleştirerek bireysel tüketici kredisi olarak işlem yapabilecektir. 

AKBANK

Gelir belgesiz kredi dediğimiz zaman aklımıza ilk önce Akbank gelmektedir. Akbank, yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında 20000 TL'ye kadar vatandaşlara kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı 44 25 numarasına gönderebilirsiniz. Akbank müşterisi olan vatandaşlar, gelir belgesiz kredi kullanmak için ayrıca Akbank Direkt uygulamasını da kullanabilir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında sizlere 36 ay vadeli olarak işlem yapılmaktadır. 

Emekliye yüzde 30 zam verileceği açıklandı! Emekliler bu habere bayram edecek! Emekliye yüzde 30 zam verileceği açıklandı! Emekliler bu habere bayram edecek!

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kimlik numaranız 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formunu doldurarak ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. 

DENİZBANK

Denizbank, mobil uygulaması üzerinden ve cebimde kredi kampanyası ile birlikte vatandaşlara gelir belgesiz kredi imkanı sunacağını açıkladı. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 20000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlanmaktadır. Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderin. Denizbank üzerinden yapılan bu kredi başvurusu sonrasında değerlendirme kısa bir süre içerisinde yapılarak sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilmektedir.