Son Dakika: 2500 TL Ödeme Yapılacak, ATM'den Çekilecek, Duyurusu Sonrasında Rekor Kırıldı

Son Dakika: 2500 TL Ödeme Yapılacak, ATM'den Çekilecek, Duyurusu Sonrasında Rekor Kırıldı. Bankalardan 2500 TL alınacak. Bankalar düşük limitli ihtiyaçlarınızda destek olacak. İşte detaylar...

Ekonomi 15.08.2021 - 11:37 15.08.2021 - 11:37 Vural Pars

2.500 TL'ye kadar düşük limitli kredi kullanmak için de bankaların belirli politikalarına uygun olmanız gerekiyor. Bankalar ne kadar düşük limitli kredi verseler de yüksek limitli krediler gibi aynı politikalara göre onay vermektedirler.

Buna göre kredi kullanmak istiyorsanız banka kredi notunuzun en az 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Vereceğimiz bankalar üzerinden şartlara uygun olmanızı durumunda hemen onay alabilir ve üstelik kimliğinizle 2500 TL kredi kullanabilirsiniz. Şimdi size hangi bankalardan hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve onay olabilirsiniz. Bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

ING Bank 2500 TL kredi başvurusu

ING Bank Mini Kredi adında bir kredi kampanyası yapıyor. Bu Kredi kampanyasında düşük limitli krediler sadece kimlikle kullandırılıyor. Başvuru için banka şubelerine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formunu doldurarak 2500 TL için onay alabilirsiniz.

Kredi 36 ay vadeye kadar sizlere verilecektir. Kredi notunuza göre de faiz oranı uygulayan ING Bank sizlere hızlı bir şekilde onay imkanı sağlar.

ING Bank üzerinden 2500 TL kredi kullanacak olan kişiler 36 ay vadeli yaptıkları krediler de ilk taksit ödemesini dilerse 3 ay ertelemeli de yapabiliyor. Düşük faiz oranları ile kredi kullanmak istiyorsanız ING Bank kredi notu yüksek olması durumunda sizlere bu kampanyadan yararlanacaklardır.

Aktif Bank 2500 TL kredi başvurusu

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler şubede gitmeden onay almak istiyorsa Aktif Bank üzerinden 2500 TL kredi başvurusu yapabilir, SMS atarak veya bankanın resmi internet sitesine girerek hemen başvuru yapabiliyorsunuz. Aktifbank 36 ay vadeye kadar sizlere Kredi imkanı sağlayacaktır. Kredi başvurusu yaptıktan sonra kredinizi ev veya İş adresini de kullanacaksınız. İnternet sitesinden kredi başvurusu yaptığınızda aynı sayfa üzerinde ne kadar onay aldığınızı göreceksiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi TC kimlik yazarak bu mesajı 30 50'ye göndermeniz yeterlidir.

Odeabank 2500 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Odeabank üzerinden de 2500 TL ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Size en yakın banka şubesine giderek başvuru yapabilir veya oturduğunuz yerden SMS atarak ne kadar onay aldığınızı öğrenebilirsiniz.

SMS atarak kredi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar bu kredileri 3 ay ertelemeli olarak kullanabileceklerdir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere uygun faiz oranları ile birlikte kredi kullandıracaktır.

son-dakika-2500-tl-odeme-yapilacak-atmden-cekilecek-duyurusu-sonrasinda-rekor-kirildi1

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız nakit yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı 84 44 numarasına gönderin. İnternet bankacılığı kullanıyorsanız da internet bankacılığına girerek buradan Kredi başvurunuz hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Odeabank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler kredi notu 1200 üzerinde olması durumunda anında onay alabileceklerdir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@