Son Dakika, 3 Gün Daha Uzadı, ATM Kartı Olanlar En Az 10.000 TL Alacak! Başvuru Ekranı Hazır

Son Dakika, 3 Gün Daha Uzadı, ATM Kartı Olanlar En Az 10.000 TL Alacak! Başvuru Ekranı Hazır. Sizlerde bankamatik kartı kullanıyorsanız, ATM üzerinden en az 10.000 TL ödeme alabileceksiniz. Detaylar..

Ekonomi 29.06.2021 - 14:33 29.06.2021 - 14:39 Vural Pars

Bankalar üzerinden yapılan yeni bir kredi kampanyası olan ATM, üzerinden 10000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyası 3 gün daha uzatıldı. Banka şubelerine gidemeyen kişilerin, ATM, üzerinden hesaplarına atabilecekleri bu kredi kampanyalarını kamu bankaları ile birlikte özel bankalarda dahil oldu. Bankaların resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu kredi kampanyaları ile birlikte açıklamalar sonrasında banka ATM üzerinden kredi başvurusu yapabilecek veya ATM'ye gitmeden internet üzerinden başvuru yapabileceksiniz.

Kredi kullanmak isteyen kişilere özel bankalar ile birlikte kamu bankaları 36 ay vadeye kadar da işlem yapacak. Yapılan bu duyuru sonrasında vatandaşlar, nasıl kredi başvuru yapacaklarını merak etmektedirler. Kampanya tarihinin 3 gün daha uzatılmasıyla birlikte düşük faizli krediler verilmeye de devam edilecek. 

Ziraat Bankası Hesabı Olanlar, 10000 TL ödeyecek. 

Ziraat Bankası üzerinden hesabı olan kişiler ATM'ye giderek veya internet üzerinden başvuru yapabilecek hesaplarına 10000 TL, atabileceklerdir. 10000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 36 ay vadeli olarak bu kredileri kullanacak ve ilk taksit ödemelerinde dilerlerse 3 ay erteleme yapabilecek. 

Kredi kullanmak isteyen kişiler, Ziraat Bankası üzerinden bu hesabı kullanmak istiyorlarsa, ilk taksit ödemesini de 3 ayı ertelemeli yapmak istiyorlarsa bunu belirtmeleri gerekiyor. Ziraat Bankası, hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresiyle birlikte Ziraat Bankası kredi başvurunuzu yapabileceksiniz. Ziraat Bankası internet bankacılığı veya Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonrasında hesaba yatan parayı da ATM üzerinden çekebilirsiniz. 

Vakıfbank ve Halkbank'ta 10.000 TL veriyor. 

Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de aynı Ziraat Bankası'nda yapılan kredi kampanyası gibi 10000 TL'ye kadar hesabınızın nakit atabiliyorsunuz. Başvuru yapacak olan kişilerin bankalarda hesabı olması ve bu hesapları üzerinde internet bankacılığı şifrelerini almış olması gerekiyor.

10000 TL üzerinde de Halkbank ve Vakıfbank müşterilerine kredi desteği, internet üzerinden sunmaktadır. İnternet üzerinden verilen kredi destekleri sonrasında banka müşterilerine onaylanan krediyi hemen hesaplarına atacak bu hesaba yatan parayı da ATM ve banka şubelerinden çekebileceksiniz. Kamu bankalarından olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kullandığınız kredilerde 36 ay vade yapacak ve düşük faiz oranlarıyla kredi kullanacaksınız. 

atm-3669795_1920-1

Denizbank, hesabı olanlar da kredi kullanacak. 

Denizbank, hesabı olan kişilerde 10000 TL'ye kadar verilen bu kredi kampanyasına katılabilecekler. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, DenizBank hesabınızın olması ve mobil uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Denizbank uygulamasına giriş yaptıktan sonra 36 ay vadeye kadar kredilerinizi kullanabileceksiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, ayrıca, mesaj atarak da bu banka üzerinden ne kadar kredi onayı aldıklarını görebilecekler. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsa, cep telefonlarının mesaj kısmından ücretli bir mesaj atması gerekiyor. Kendi cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya Kredim yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı da yazarak, 32 80 numarasına gönderin. Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucu gelecektir. 

Akbank, internetten 10000 TL hesaba yatırıyor. 

Akbank üzerinden de internet üzerinden kredi kullanmak isteyen kişiler, Akbank direkt uygulamasına girerek buradan 36 ay vadeli kredi başvurusunu yapabiliyor. Kampanya tarihi olarak son üç gün olarak belirlenen kredi kampanyasında, sizlerde eğer ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bu üç gün içerisinde düşük faizlerle onay alabileceksiniz. 10 bin TL'ye kadar Halkbank üzerinden de kredi kullanmak isteyen kişiler, Akbank, SMS Kredi, servisini kullanarak ne kadar kredi onay alacaklarında görebilirler. 

Kredi kullanmak isteyen kişiler, Akbank, SMS Kredi Servisi üzerinden yapacakları kredi başvurusunda, hemen ne kadar sonuç alacaklarını görebileceklerdir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaramızı da yazdıktan sonra bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. Gönderdiğiniz mesaj sonrasında sizlere kredi sonucu gelecek ve onaylanan kredinizi isterseniz banka şubesinden isterseniz de Akbank Direkt uygulaması üzerinden şubelere gitmeden hesabınıza aktarabileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@