Son Dakika: 4 Banka Bu Sabah Kampanya Duyurusu Yaptı. 30.000 TL Anında Onay Verilecek. Sınırlı Sayıda Başvuru

Son Dakika: 4 Banka Bu Sabah Kampanya Duyurusu Yaptı. 30.000 TL Anında Onay Verilecek. Sınırlı Sayıda Başvuru yapılacak. İşte bankaların yaptıkları kampanya detayları...

Ekonomi 10.07.2021 - 09:16 10.07.2021 - 09:17 Vural Pars

Son Dakika: 4 Banka Bu Sabah Kampanya Duyurusu Yaptı. 30.000 TL Anında Onay Verilecek. Sınırlı Sayıda Başvuru yapılacak. Bu yüzden bankaların bu kampanyalarına hemen başvuru yapmanız gerek. İhtiyacınız varsa, banka şubelerine gitmeden de onay verilecek. 

Acil para ihtiyaçlarımızda artık ilk durağımız bankalar olmaktadır. Bankalardan kredi başvurusu yaparak hemen ihtiyaç kredisi kullanabiliyoruz. Bunun için bankaların uyguladıkları şartlara uygun müşteri olmamız gerekmektedir. Eğer acil kredi ihtiyacımız varsa, 30.000 TL kredi veren bankalardan istediğimizi seçerek kredi başvurusunda bulunabiliriz. Sizlere bu yazımızda hangi bankalardan 30.000 TL kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Sizde ihtiyacınıza göre bu kredileri kullanabilir ve dilerseniz 3 ay ertelemeli vade yaparak 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabilirsiniz.

Garanti BBVA 30.000 TL İhtiyaç Kredisi

Garanti BBVA, kredi notu 1100 ve üzerinde olan müşterilere anında ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisidir. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler www.garantibbva.com.tr adresinden veya bankanın şubelerinden sadece kimlikleri ile işlem yapabilirler. Banka şubesinden kimlikle kredi başvurusu yaptığınızda banka onay verdikten sonra sizin sigortanıza bakacaktır. Eğer emekli değilseniz ve bir iş yerinde çalışıyorsanız en az 90 gün sigortanızın kesintisiz yatmış olması gerekiyor. 30.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda bu şartlara uygun olursanız krediniz hesabınıza yatacaktır.

Denizbank 30.000 TL İhtiyaç Kredisi

Denizbank’ta kredi notu 1200 ve üzerinde olan müşterilere 30.000 TL anında ihtiyaç kredisi vermektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olmanız durumunda hemen onay alacak ve aynı gün içinde kredinizi kullanacaksınız. Denizbank 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda 36 ay vade yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için SMS sistemini kullanabilir ve ne kadar kredi onayı aldığınızı hemen öğrenebilirsiniz. Bunun için Kredim TC KİMLİK yazdıktan sonra 3280’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kredi onayı geldiğinde bu krediyi en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz.

kredi-ilan-1221213

Aktifbank 30.000 TL N-Kolay Kredi Başvurusu

Aktifbank’ta kredi notu düşük olanlara ihtiyaç kredisi imkanı veren bankalardan birisidir. Eğer kredi skorunuz yüzünden kredi onayı alamıyorsanız bu bankadan hemen kredi kullanabilirsiniz. Banka sitesi olan www.nkolaykredi.com.tr adresine girerek başvuru formunu doldurup hemen ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. Krediler için 36 ay vadeye kadar işlem yapabiliyorsunuz. Ayrıca bu bankadan sms kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için Kredi TC kimlik numaranızı yazarak 3050’ye mesaj atabilirsiniz. Kredi sonucu cep telefonunuza gelecektir.

ING 30.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, kredi notu yüksek olması durumunda bu bankadan çok uygun faizlerle kredi kullanabilirler. Kredi başvurusu için bankanın resmi internet sitesine girerek başvuru formunu doldurabilirsiniz. 30.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda 36 ay vadeye kadar kredi işlemleri verilmektedir. Kredi başvurusu sonrasında  banka sizin kredi skorunuza göre onay verecek ve hemen ne kadar faiz oranından faydalandığınızı söyleyecektir. Dilerseniz 3 ay vadeli ertelemeli olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@