Son Dakika: 500.000 TL'ye Kadar Konut Kredisi Kullanacaklara Müjde, Son Görüşmeler Sonrası Faiz Oranları Düştü

Son Dakika: 500.000 TL'ye Kadar Konut Kredisi Kullanacaklara Müjde, Son Görüşmeler Sonrası Faiz Oranları Düştü. Sizlerde konut kredisi almak istiyorsanız, 120 ay ve 180 ay vadeli kredi işlem yapın!

Ekonomi 05.07.2021 - 21:46 05.07.2021 - 21:47 Vural Pars

Son dakika olarak, bankalar kendi internet sitelerinde bu haberi yayınladı. Kredi kullanmk isteyen ve ev sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlanacak. 500.000 TL’ye kadar uygun faizle konut kredisi veren bankalar yeni kampanyalarını duyurdu. Sizde konut kredisi başvurusu yapacaksanız 500.000 TL’ye kadar kredi veren bankalardan başvurunuzu yapabilir ve hemen kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Konut kredilerinde banka şubelerine gitmeden hangi bankanın size uygun faizle kredi vereceğini araştırmanız gerekmektedir. Yazımızda sizlere hızlı başvuru yapacağınız ve hemen sonuç alacağınız, uygun faizle konut kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Konut Kredisi müşterilerin ev almak için bankalardan aldıkları destek kredileridir. Belirli bir peşinattan sonra banka sizlere evin ekspertiz değerine göre krediler vermektedir. 120 ay ve 240 ay arasında vadeler ile konut kredisi kullanabilirsiniz. Bu kredileri alabilmeniz için gelir belgenizin düzgün olması ve gelirinizin belgelenebiliyor olması gerekmektedir. Ayrıca konut kredisi alacak kişi evli ise, eş rızası alması şarttır. Eş rızası belgesi eşiniz ile birlikte bankaya giderek imzalanacaktır. Aldığınız konut kredilerinde banka şartlarına uygun olan müşterilerin kredileri onaylanır ve ekspertiz ile diğer işlemler hemen başlar. Kredi notu düşük olan, bankalarda sıkıntılı müşteri olan kişilerin konut kredileri onay almayacaktır. Sizlere yazımızda 500.000 TL’ye kadar konut kredisi alacağınız bankalardan bazılarını vereceğiz. Bu bankalardan hızlı işlem yapabilirsiniz.

Garanti BBVA 500.000 TL Konut Kredisi Kampanyası Başladı, Çok Kolay Başvuru Yapılıyor

Garanti BBVA üzerinden 500.000 TL’ye kadar konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler hızlı ve anında kredi kullanabilirler. Sizlerde eğer Garanti BBVA üzerinden konut kredisi alacaksanız en yakın banka şubesine giderek evraklarınız ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

  • Kimlik
  • Evli olan kişilerin eş kimliği ve eş rızası
  • İkametgah Belgesi
  • Gelir Belgesi
  • Evli olan kişilerin eşlerinin gelir belgesi (Varsa)
  • Alacağınız Evin Tapu Fotokopisi ve Borcu Yoktur Kağıtları
  • Ekspertiz Ücreti (1250 TL’ye kadar)

Bu evraklar ile başvurunuzu yaptıktan sonra değerlendirmeye girecek ve onay almanız durumunda bankadan 240 ay vadeye kadar kredi kullanabileceksiniz. Konut kredisi almak için en az 3 aylık sigortanızın kesintisiz yatmış olması gerekmektedir. Banka alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde 90’ına kadar kredi kullandıracaktır. Geriye kalan yüzde 10’luk kısmı bankaya peşinat olarak yatırmanız gerekmektedir.

son-dakika-500000-tlye-kadar-konut-kredisi-kullanacaklara-mujde-son-gorusmeler-sonrasi-faiz-oran1-1

Vakıfbank 500.000 TL Sarı Panjur Konut Kredisi

Kamu bankalarından olan Vakıfbank, 500.000 TL’ye kadar sarı panjur konut kredisi başvurusu yaptırmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda 180 ay vadeye kadar ve 1 yıl ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. Alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde 90’ına kadar kredi kullanabilirsiniz. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek kimlik, gelir belgesi ve tapu belgeleri ile başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank hemen size kredi sonucunu söyleyecek ve onay almanız durumunda hemen ekspertiz gönderilecektir. Bankadan onay almak istiyorsanız en az 6 aylık sigortanızın kesintisiz olarak yatmış olması gerekmektedir. Kamu bankası olan Vakıfbank’tan alacağınız bu kredilerin aynı kampanyaları Ziraat Bankası ve Halkbank şubelerinden de yapılmaktadır. Uygun faiz oranları ile yüksek vadeler ile kredinizi kamu bankalardan kullanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@