Son Dakika, İçişleri Bakanlığından gelen yazıya göre 15 ilde 6 Haziran 2020 ve 7 Haziran 2020 tarihlerinde Sokağa Çıkma Yasağı ilan edildi. Sokağa Çıkma Yasağı resmi olarak duyuruldu.

Son Dakika, İçişleri Bakanlığından gelen yazıya göre 15 ilde 6 Haziran 2020 ve 7 Haziran 2020 tarihlerinde Sokağa Çıkma Yasağı ilan edildi. Sokağa Çıkma Yasağı resmi olarak duyuruldu.Vaka Sayısı arttı! Sokağa Çıkma Yasağı ilan edildi!Son birkaç günde 800'ün altına düşen vaka sayısı, dün yapılan son test sonuçlarında 988'e çıkınca, hafta sonu sokağa çıkma yasağı yeniden uygulamaya konuldu.15 ŞEHİRDE UYGULANACAKİçişleri Bakanlığı genelgesine göre, hafta sonu 15 ilde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.Yasak; Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Sakarya, Samsun, Van ve Zonguldak'ta uygulanacak.CUMA GÜNÜSokağa çıkma kısıtlaması öncesinde cuma günü market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler saat 23.00'a kadar faaliyetlerine devam edebilecek.YASAK GÜNLERİ NERELER AÇIK

Resmi olarak açıklanan haber! Maaşınızın 15 katına kadar ödeme! Resmi olarak açıklanan haber! Maaşınızın 15 katına kadar ödeme!


Kısıtlamanın olduğu 6 Haziran Cumartesi günü market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek.Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu cumartesi ve pazar günleri, lokanta ve restoran tarzı işyerleri sadece evlere paket servis şeklinde hizmet sunabilecek.Kısıtlama günlerinde ekmek üretilen fırın ve unlu mamul ruhsatlı iş yerleri ile ekmek satılan bayiler, tatlı üretilen, satılan iş yerleri açık olacak.