Son dakika… 7 Aralık Akbank mobil çöktü mü? Akbank internet bankacılığı neden açılmıyor? Akbank sistem çöktü mü? Akbank ÇM kanalı aktifliği nedir?

Son dakika haberi… Türkiye genelinde milyonlarca kullanıcısı olan Akbank mobil erişim sorunu yaşanıyor. Akbank mobil uygulaması üzerinden işlem yapmak isteyen kullanıcılar hata sorunu ile karşı karşıya kaldı. Peki Akbank mobil neden çalışmıyor? Akbank mobil neden açılmıyor? milyonlarca kullanıcı şu anda Akbank mobil Çöktü mü 7 Aralık 2021 sorusunun yanıtını araştırıyor. Akbank ÇM kanalı aktifliği nedir, Akbank Sistem çöktü mü?

Cuma Günü Öncesinde Emekliye Ek Ödeme: 30.000 TL'ye Kadar İhtiyacı Olan Emekli İçin Son Şans Cuma Günü Öncesinde Emekliye Ek Ödeme: 30.000 TL'ye Kadar İhtiyacı Olan Emekli İçin Son Şans

Son dakika haberine göre Akbank mobil ve internet şubesi uygulamaları hata veriyor. Daha önce de erişim sorunu ile gündeme gelen Akbank'ın müşterileri panik yaşadı ve durumu sosyal medya üzerinden paylaşmaya başladı. Şu anda Twitter'da Akbank etiketi binlerce tweet alırken TT listesinde Hızla yükseliyor. Peki Akbank mobil neden açılmıyor? Akbank Çöktü mü? Akbank mobil neden kullanılamıyor? Akbank Sistem çöktü 2021 hatası nedir?

Akbank mobil neden açılmıyor, çöktü mü?

Türkiye'de milyonlarca müşterisi bulunduğun en köklü bankalar arasında kabul edilen Akbank'ın şu anda yine hiçbir sistemine erişim sağlanamıyor. Kısa süre önce Akbank mobil uygulamasında başlayan sorunun tüm sistemlerde olduğu ortaya çıktı. Şu anda internet şubesi ve Mobil Şube üzerinden giriş yapmak isteyen kullanıcılar hata ile karşı karşıya kalıyor. Akbank'tan ise Henüz bu konu ile ilgili bir açıklama gelmedi. Ancak milyonlarca kullanıcı hem arama motorunda Akbank mobil çöktü mü sorusunun yanıtını araştırıyor, hem de sosyal medyada Akbank mobil neden açılmıyor sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor.

Benzer bir sorun daha önce de yaşandı

Bildiğiniz üzere yaz aylarında Akbank’ın sistemlerinde benzer bir sorun daha yine yaşanmıştı. Akbank sistemlerine uzun süre boyunca ulaşılamamış vatandaşlar, ATM mobil bankacılık ne de internet bankacılığı üzerinden işlem yapamamıştı. Saatlerce sistemleri kapalı kalan ve müşterilerine hizmet veremeyen Akbank bankacılık tarihine geçmişti. Akbank sistemlerinde şu an yaşanan kesintinin kısa süreli mi yoksa aynı şekilde uzun süreli mi bir sorun olduğu bilinmiyor. Akbank'tan bir açıklama gelmesi durumunda haberimize ekleyeceğiz...