8 farklı bankadan konut için müjde gelmiştir. Düşük faizler ile konut alabilmek için fırsatlar sunan birçok banka vardır. Bir kabine toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanı tarafından oldukça düşük faizleri komuttan almanın mümkün olduğu açıklandı. Günümüzde konut almak ve arazi almak oldukça yüksek fiyatlara mal olduğu için Bu Piyasayı daha da canlı hale getirebilmek için düşük Faizler ile konut kredileri sunuldu.

Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek

Son dakika: 8 bankadan ortak bildiri! 0.88, 0.89, 0.92, 0.98, 0.99 faiz müjdesi geldi! Vatandaşlar sıraya girdi! Birçok farklı banka düşük Faizler ile konut kredileri vermektedir. Bu krediler hem konut almak isteyenleri hem de konut yapan kişiler için oldukça avantajlı bir durum olmuştur. Çünkü bu piyasanın canlanması ile birçok konut sahibi olan kişi konutlarını satabilecek, konut almak isteyen kişilerde düşük faizli krediler sayesinde konut sahibi olabileceklerdir. Yüksek fiyatlar nedeniyle konut inşaat sektöründe bir yavaşlama gerçekleşmişti fakat bu düşük faizli konut alma kredileri sayesinde inşaat sektöründe de tekrardan canlanma görülmektedir. 10 yıla kadar vadeli ödeme seçenekleri ile herkes memnun kalmış ve bu krediler herkesi mutlu kılmıştır.

Konut Kredileri 

Konut kredileri sayesinde 0,99 faize varan faizler sayesinde konut almak kolaylaşmıştır. Bu krediler inşaat sektörünün canlanmasında oldukça fazla katkıda bulunmuşlardır. 10 yıla kadar vadeli ya da 36 ay vadeli şekilde ödeme fırsatları ile konut kredisi almak mümkündür. Bu krediler sayesinde konut sahibi olmak isteyen birçok kişinin yüzü gülmektedir. Yalnızca konut sahibi olmak isteyen kişiler değil aynı zamanda konut sahibi olan kişilerde konutlarını satabildikleri için memnundurlar. Konut kredisi almayı düşünenler bu haberleri çok sıkı bir şekilde takip etmektedir. Konut kredisi ile ilgili güncel haberler ev hayali kuranların ilgisini çekmektedir.

Düşük Faizli Konut Kredisi Veren Bankalar

Birçok bankanın bu kredileri vereceği düşünülmektedir fakat hangi bankaların vereceğine tam olarak karar verilmemiştir. Hangi bankanın kaç faiz vereceği ya da nasıl vadeli şekilde kredi verecekleri tam olarak bilinmemektedir. Fakat bu bankalarda yakın bir süre içerisinde açıklanması beklenmektedir. Yapılacak olan kredi oranları ve düşük faizli krediler konut almayı düşünenler içim müjde niteliği taşıyor!

KAYNAK: ilan365.net