Son Dakika: Asgari Ücretliye Zam Geldi! Artık Verilen Nakit İmkânı Yüksek Ödenecek!

Banka üzerinden alınan artı para ile artık asgari ücretliyseniz maaşınızın üç katı kadar nakit avans alma hakkına sahip olabilirsiniz. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 22.10.2021 - 08:14 22.10.2021 - 08:16 Vural Pars

Asgari ücret ile çalışma hayatını devam ettiren vatandaşların gelen zam haberi sonrasında daha önceden kullanılmış olsa dahi nakit avans limitlerini yüksek şekilde hesaplarına alabilecektir.

Banka hesabından alınan artı para ile beraber asgari ücretliyseniz mevcut maaş tutarının üç katı kadar nakit alabilme hakkına sahipsiniz. Söz konusu duyuruyu gerçekleştiren bankalardan birisi olan Ziraat Bankası özellikle kendi bankası aracılığı ile 10 bin TL tutarına kadar nakit avans limiti verileceğini belirtti. Sunulacak olan nakit avans limitleri üzerinden kredi notunuz yüksek olması halinde onay alabileceksiniz. Onay alan hesaplara ise direkt olarak yatırılacaktır.

Ziraat Bankası Asgari Ücreti Çalışanlara 10 bin TL Artı Para Verecek

Ülkemiz kamu bankalarından birisi olan Ziraat bankası en fazla müşteriye sahip konumda yer alıyor. Zaman içerisinde müşterilerine özel düzenlediği kampanya ile birlikte yüzleri güldürüyor. Ziraat bankası aracılığı ile asgari ücret maaşınızı sizlerde alıyorsanız 10 bin TL tutarına kadar artı para almaya hak kazanabilirsiniz. Banka tarafından yapılan son dakika duyurusu sonrasında 10 bin TL artı para almak isteyen vatandaşlar için şartlar resmi internet sitesinde yayınlandı. Belirtilen şartlar sağlayan asgari ücretlilerin hesaplarına onay sonrasında 10 bin TL nakit avans tanımlaması gerçekleştirilecektir.

Ziraat bankasında olduğu gibi diğer kamu bankaları olan Halkbank ile Vakıfbank üzerinden de maaşlar alınması halinde artı para sunulmaktadır. Artı para yada kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunduktan sonra 10 bin TL’yi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

son-dakika-asgari-ucretliye-zam-geldi-artik-verilen-nakit-imkani-yuksek-odenecek

Başvurular Online Şekilde Yapılacak

Akbank aracılığı ile 10 bin TL tutarına kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen müşteriler ise direct uygulamasını kullanması gerekiyor. İhtiyaç kredisi dışında nakit avans limiti olarak da 10 bin TL tutarına kadar limitte bir avans tanımlaması yerine gelecektir. Değerlendirmeler Akbank genel müdürlüğü tarafından yapılmasından sonra tarafınıza bilgi verilmektedir. Onaylanan kredi ya da nakit avans limitleri direkt olarak hesaplara tanımlanarak kullanılmasına imkan sağlanacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@