Son Dakika: ATM Kartı Olan Kişilere Gece Yarısı Müjdesi Geldi, Bankalardan 0.50 Faizli Kredi Verilecek

Son Dakika: ATM Kartı Olan Kişilere Gece Yarısı Müjdesi Geldi, Bankalardan 0.50 Faizli Kredi Verilecek. 0.50 faizli krediler başlıyor. ATM kartınız varsa, ATM'den hemen bu paraları alabileceksiniz.

Ekonomi 15.08.2021 - 08:40 15.08.2021 - 08:40 Vural Pars

Bankalardan yeni bir müjdeli haber, son dakika olarak geldi. Bankalardan ATM kartı olan kişilere, kendi bankası üzerinden 0.50 faizli 5000 TL kredi verileceği duyuruldu. 5000 TL'ye kadar olan kredilerde, bankalar müşterilerine hemen destek ödemesi yapacak ve bu kredilerde 36 ay vadeye kadar da ödeme tablosu oluşturacak. Bankaların gece yarısı yaptığı bu duyuru ile birlikte, Eylül ayından itibaren 0.50 faizli krediler verilmeye başlanacak. 0.50 Faizli kredi alabilmeniz için de en fazla 5000 TL başvuru yapacak, onaylanan kredinizi de ATM'den istediğiniz zaman çekebileceksiniz. Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfbanK'ın başlattığı bu kampanyaya, bazı özel ve katılım bankalarının da katılması bekleniyor. ATM kartını kullanan kişiler için ayrıca başvuru şartları da açıklandı. 

0.50 Faizli Kredi İçin Şartlar Nedir?

0.50 Faizli kredi için bankalar bazı şartlar oluşturdu. Öncelikle 5000 TL'ye kadar bu faizle kredi verilecek. Bankalardan daha önce icralık ve avukatlık olanlar bu kredileri alamayacak. Başvuru yapacak olan kişinin 18 yaşından büyük olması ve TC vatandaşı olması istenecek. Kredi kullanmak isteyenler, kamu bankalarından hesapları olması gerekecek. Hesaplarınızı faal olarak kullanıyorsanız, daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı aldıysanız, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden bu kredileri hemen alabileceksiniz. 0.50 faizli kredilerde, banka şartlarına uygun olan kişiler, belirli kredi şartlarına uygun olmaları durumunda, kredilerini hemen hesaplarına atarak, kullanabilecekler. Şartlara uygun olan kişiler, bankalardaki kredi başvuru aşamalarını da merak ediyor. 

atm8

0.50 Faizli Kredi Ne Zaman ve Nasıl Verilecek?

0.50 faizli kredi almak isteyenler, bankalardan destek ödemelerini ATM'lerden çekebilecek. Bunun için ilk olarak başvuru yapılması gerekiyor. Kamu bankalarından hangisinde hesabınız varsa, o bankanın internet bankacılığı şifresini almanız gerekiyor. Bankanın interner bankacılığı şifresini aldığınızda, sizlere hemen kredi sonucu gelecek ve bu sonuca göre krediniz kullandırılacak. 0.50 faizli kredilerde banka müşterilerine 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi alabileceksiniz. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın ayrıca bu kredilerin başladığı tarihten itibaren, bankaların resmi internet siteleri üzerinden de kredi başvuru formu ekranı açacağı duyuruldu. Bu şekilde, internet sitelerinden 0.50 faizli kredi için başvurunuzu yapabilecek ve sonucunu hemen öğreneceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@