Son Dakika, ATM Kartı Olanlara 20.000 TL Kredi Ödemesi Başladı, 2 Banka Birleşti

Son Dakika, ATM Kartı Olanlara 20.000 TL Kredi Ödemesi Başladı, 2 Banka Birleşti. Son dakika kampanyadan kimler yararlanacak belli oldu. İşte detaylar..

Ekonomi 28.08.2021 - 21:51 28.08.2021 - 21:51 Vural Pars

Bankalardan yeni bir kredi kampanyası daha başladı. Bankalardan kartı olan kişiler, banka şartlarına uygunsa, şubelere gitmeden de 20.000 TL onay alabilecek ve hatta hesaplarına atabilecekler. Banka üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen müşterilere verilen bu yeni şansta daha önce daha düşük limitlerle onay veriliyordu. 2 bankadan yapılan açıklama sonrasında kişilerin banka hesapları varsa, online internet bankacılığı üzerinden kredi işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilecekler.

Akbank ve Denizbank’ın yaptığı bu kampanyada dileyen müşteriler SMS ile de kredi başvurusu yaparak ne kadar kredi onayı aldıklarını görebileceklerdir. Sizlerde ATM kartı kullanıyorsanız ve bu bankalarda özellikle hesabınız varsa, sizler için kredi almak çok kolay olacak. Bankaların yayınladıkları kredi politikalarına uygunsanız, 20.000 TL aynı gün içinde kullanabileceksiniz.

ATM Kartı Olan Kişilerin Hangi Şartlarda Onay Alması Gerekiyor?

ATM kartı olan kişiler, bankalar üzerinden kredi almak istiyorsa, kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Akbank ve Denizbank özellikle siz başvuru yaptığınızda kredi notunuza bakarak onay verecektir. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, bu şartlara göre kredilerini hemen internet üzerinden de kullanabileceklerdir.

Kredi notu 1200 ve üzerinde olan, bankalarda arası iyi olan kişiler, kredilerini bankalara gitmeden alabilir. İhtiyaç kredisine katılmak isteyenler, banka kara liste müşterisi olmaması gerekiyor. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak kişilere bankalar sonuç vermesi için iyi müşteri grubunda olmasını isteyecektir.

atm-krediler

SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapmak isteyenler, belirtilen şartlara uygunsa Akbank ve Denizbank üzerinden SMS kredi başvurusu yapabilir. SMS kredi başvurusu bankaların belirledikleri şartlara uygun olan kişilere hemen sonuç verilen bir kredi kampanyasıdır. Her bankanın kendi politikalarına göre 5 dakika içinde sizlere sonuç gelecektir. Kredi alacak kişilere bankalardan SMS kredi sistemi şu şekilde sonuç veriyor.

Akbank üzerinden kredi başvurusu için KREDİ yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı da yazarak 4425 numarasına gönderin. Bu şekilde attığınız mesajlarda banka hemen sonuç verecek ve sonuca göre kredinizi kullandıracak.

Denizbank Üzerinden SMS kredi başvurusu için ise; Kredim TC KİMLİK yazarak 3280 numarasına mesaj atabilirsiniz. Banka değerlendirmeyi yapacak ve bu değerlendirme sonucuna göre sizlere sonuç verecektir. Bu kredi sonucunda onay alırsanız, belirtilen limit mesajda size söylenir. Bu onaylı tutarı en yakın Denizbank şubesinden kullanabilirsiniz.

Online Kredi

Online olarak da kredi kullanmak istiyorsanız, bankaların mobil uygulamaları üzerinden kredilerini kullanabilirsiniz. Bunun için Akbank veya Denizbank, hangi bankadan işlem yapacaksanız, o bankanın hesabı üzerinden bir internet bankacılığı şifresi almanız gerekiyor. Bu aldığınız şifre sonrasında banka mobil uygulaması üzerinden kredinizi kullandıracaktır. Mobil uygulama üzerinden kullanılan bu kredilerde banka sizlere sonuç verecektir. Online kredi kampanyasına katılmak isteyenler, masrafsız 36 ay vadeli kredi alırken ayrıca 3 ay ertelemeli de kredi imkanından faydalanacaklardır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@