Son dakika az önce duyuruldu! Faizsiz, uzun vadeli 10.000 TL kredi kampanyası başlıyor! Başvurana hemen veriliyor!

Son dakika az önce duyuruldu! Faizsiz, uzun vadeli 10.000 TL kredi kampanyası başlıyor! Başvurana hemen veriliyor! Detaylar haberimizde…

Ekonomi 03.08.2021 - 12:08 03.08.2021 - 12:08 Volkan Arık

Son dakika az önce duyuruldu! Faizsiz, uzun vadeli 10.000 TL kredi kampanyası başlıyor! Başvurana hemen veriliyor! Özellikle koronavirüs salgını sonrasında vatandaşların ekonomik sıkıntıları hala devam ederken Ziraat Bankası yaptığı son dakika açıklaması ile vatandaşların cebini rahatlatacağını duyurdu. Özellikle acil nakit ihtiyacı olanlar için Ziraat Bankası faizsiz kredi imkanı sağlıyor. Ziraat Bankası'ndan 5.000 TL kredi anında alabilir herhangi bir şart ya da gelir belgesi ibraz etmeden doğrudan paranızı çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası ekonomik anlamda sıkıntılar çeken ve zor günler geçiren vatandaşlar için peş peşe destek ödemelerini açıklamaya devam ediyor. Şimdi de faizsiz 10.000 TL kampanyası başlatan Ziraat Bankası'ndan herhangi bir kefil ya da şart yerine getirmeden ödemeyi almak mümkün. Kademeli normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte insanlar işlerine geri döndü ancak ekonomik sıkıntılar hala devam ediyor. Bu durumda da Ziraat Bankası vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için peş peşe Kredi kampanyalarını Açıklıyor. Önce düşük faizli kredi duyuruları ile başlayan kamu Bankası Şimdi de faizsiz kredi kampanyası ile dikkat çekiyor. Peki Ziraat Bankası faizsiz kredi imkanı kimler için geçerli? Ziraat Bankası 10.000 TL kredi başvuru şartları neler?

son-dakika-az-once-duyuruldu-faizsiz-uzun-vadeli-10000-tl-kredi-kampanyasi-basliyor-basvurana-1

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Ziraat Bankası'nın yeni kampanyası olan faizsiz kredi kampanyasına başvurmak isteyen vatandaşların Öncelikle Ziraat Bankası kartı sahibi olması gerekiyor. Yani Ziraat Bankası'ndan kredi kartı bulunan vatandaşlar hemen bu kampanyadan yararlanabilirken yaptıkları alışverişleri 4 takside bölüyor ve herhangi bir faiz ödemek zorunda kalmıyor. Alışverişinizi tamamladıktan sonra banka ile temasa geçerek taksit yaptırmak istediğinizi müşteri temsilcisine aktarabilirsiniz. Başvurular bu şekilde alınırken başvuru yapan vatandaşların hesabına ekstra para yatmıyor kartı üzerinden Bu paralar tanımlanıyor.

son-dakika-az-once-duyuruldu-faizsiz-uzun-vadeli-10000-tl-kredi-kampanyasi-basliyor-basvurana-2

ZİRAAT BANKASI FAİZSİZ TAKSİTLENDİRME BAŞVURUSU

Ziraat Bankası tarafından başlatılan yeni kampanyanın duyurusu Ziraat Bankası faizsiz taksitlendirme olarak açıklandı. Ziraat Bankası kartınızla Ağustos ayında Yapacağınız bütün ödeme ve işlemler için bankanın iletişim kanallarını kullanarak hemen faizsiz taksitlendirme yapabilirsiniz. Daha önce yaptırdığınız taksit işlemleri ile bu ödemeler bir değil. Akaryakıt, elektronik, Kozmetik, Gıda alışverişi dahil olmak üzere her türlü alışverişlerinizi Ziraat Bankası farkımızda dörde bölerek sıfır faizli olarak ödeme imkanınız bulunuyor.

son-dakika-az-once-duyuruldu-faizsiz-uzun-vadeli-10000-tl-kredi-kampanyasi-basliyor-basvurana-3

KAMPANYA AĞUSTOS SONUNA KADAR GEÇERLİ

Ziraat Bankası faizsiz taksitlendirme kampanyası ağustos ayı sonuna kadar geçerli olacak. En kolay kredi imkanları hem de faizsiz kredi kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam eden Ziraat Bankası'nın bu kampanyasından faydalanmak istiyorsanız bu ay yapacağınız alışverişlerde taksitlendirme yapmayı ihmal etmeyin. 10 bin TL’ye kadar olan alışverişleriniz için faydalanabileceğiniz bu kampanyaya şimdiden rekor katılım var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@