Son dakika… Bakan az önce açıkladı! Binlerce kişinin beklediği o ödemeler hesaplara yattı, mutlaka kontrol edin!

Son dakika haberi! Bakan Az önce canlı yayında açıkladı. Ağustos ayı için ödemeler hesaplara yatmaya başladı. Hemen hesabınızı kontrol edin bakiye artmış olabilir.

Ekonomi 06.08.2021 - 15:59 06.08.2021 - 16:05 Volkan Arık

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu az önce bir son dakika haberi verdi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bakan Kasapoğlu, öğrencilerin Büyük bir merakla beklediği ağustos ayı burs ve kredi ödemelerinin hesaplara yatmaya başladığını duyurdu. Bakan Kasapoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın devamında ise öğrencilere burs ve kredilerini güzel günlerde harcama dileklerini iletti.

son-dakika-bakan-az-once-acikladi-binlerce-kisinin-bekledigi-o-odemeler-hesaplara-yatti-mutlaka-

TC KİMLİK NUMARASINA GÖRE ÖDEME YAPILIYOR

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu genç öğrencilerin büyük bir heyecanla beklediği ağustos ayı burs ve kredi ödemelerinin hesaplara yatırılmaya başladığını duyurdu. Kasapoğlu açıklamasında 6-10 Ağustos tarihleri arasında ödemelerin öğrencilerin TC kimlik numaralarına göre yapılacağını bildirdi. TC kimlik numarasının Sonu 0 olanlar bugün itibariyle ödemelerini alırken iki olanlar 7 Ağustos cumartesi günü, 4 olanlar 8 Ağustos pazar günü, 6 olanlar 9 Ağustos Pazartesi günü ve 8 olanlar 10 Ağustos salı günü ödemelerini alacak.

son-dakika-bakan-az-once-acikladi-binlerce-kisinin-bekledigi-o-odemeler-hesaplara-yatti-mutlaka-2

2021 YILI ÖĞRENCİ BURSLARI NE KADAR?

2021 öğrenci burs ve kredi ödemeleri ne kadar kaç TL sorusunun yanıtı da birçok öğrenci tarafından araştırılıyor. Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada 2021 yılında öğrenci burs ve kredi ödemelerinin 650 TL olarak verileceğini duyurmuştu. Üniversite öğrencilerin bu yıl 650 lira aylık burs ödemesi ve kredi ödemesi alacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@