Son Dakika Banka Haberi: Garanti Bankası Öğrenciler ile Velilere 45 bin TL Ödüyor!

Garanti bankasından duyurulan son kampanya ile birlikte hem veliler hem de öğrencilerin yüzünü güldürmeyi hedefleniyor. Öğrenciler ve veliler için tam 45 bin TL tutarında bir destek sunulacak.

Ekonomi 21.10.2021 - 21:51 21.10.2021 - 21:51 Vural Pars

Garanti Bankası Öğrenciler ile Velilere 45 bin TL Ödüyor! Garanti bankasından duyurulan son kampanya ile birlikte hem veliler hem de öğrencilerin yüzünü güldürmeyi hedefleniyor. Öğrenciler ve veliler için tam 45 bin TL tutarında bir destek sunulacak. Böylelikle eğitim masraflarını karşılama noktasında derin bir nefes alınacak.

Garanti Bankası tarafından sunulan destek kampanyasında öğrenciler ve veliler için 45 bin TL gibi nakit verilecek. Eğitim masraflarını karşılamakta zorluk yaşayan öğrencileri içinde veliler rahat bir nefes almış hale gelecektir.

Eğitim masraflarının karşılanması için Garanti Bankası destek olma maksadı ile 45 bin TL tutarında destek kredisi imkanı tanıyor. Böylelikle veliler sıkıntılı süreç içerisinden rahatlayacak bir hayata geçecektir.

Öğrencilere Eğitim Masrafı İçin Garanti Bankası Desteği

Ekonomik açıdan oldukça sıkıntılı bir süreçten geçen insanların rahatlamasına yönelik desteklerin ardı arkası kesilmeden verilmeye devam ediyor. Öğrencileri ve velilerini düşünen Garanti bankası ise son dönemde düzenlediği kredi destek kampanyası ile konuşulmaya tekrar gündeme geldi. Vatandaşların sıkıntılı süreçlerinden uzaklaşmasına yönelik düzenlenen kampanya ile birlikte 45 bin TL nakit ödeme gerçekleştirilecek.

Garanti Bankası Öğrencilere Eğitim Masrafı İçin Destek Sağlıyor

Velilerin öğrenci olan çocuklarının giderlerini karşılayabilmesi adına sıkıntılı süreçten çıkabilmesi için Garanti Bankası 1.90 faiz oranı üzerinden 36 ay vadeli bir kredi imkanı sunuyor. 25.000 TL alınabilecek kredi ile birlikte çocukların okul giderlerini karşılanmasına kolaylık sağlanacak. Sıkıntılı bir süreç içerisinde olan aileler ise bu negatif durum dışına çıkmış hale gelecek.

son-dakika-banka-haberi-garanti-bankasi-ogrenciler-ile-velilere-45-bin-tl-oduyor

Garanti Bankası Eğitim Kredisi Nasıl Alınır?

Garanti Bankası eğitim masraflarına yönelik sunduğu kredi tutarını 45 bin TL üzerinden sunmaktadır. Krediden fayda sağlamak isteyen ailelerin başvurularını gerçekleştirmeleri sırasında yanlarında kimlik belgesi, son 3 yıla ait vergi levhası, hali hazırda maaşlı çalışıyor ise ücret bordrosu ve ikametgah belgesi yanında bulundurmak zorundadır.

Garanti bankası eğitim kredisi kullanacak olan vatandaşlar için sadece bir sefere mahsus olmak üzere 0.5 oranında kredi tahsis ücreti kesintisi yapmaktadır. Bununla birlikte yüzde 5 oranında Banka Muamele vergisi de tahsis edilmektedir. Başvuruların bizzat vatandaşlar tarafından şubelere giderek yerine getirilmesi istenmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@