Son Dakika, Banka Hesabı Olan Kişilere 6 Banka Birleşerek 10 bin TL Kredi Vereceğini Duyurdular, 36 Ay Vadeli Olacak

Son Dakika, Banka Hesabı Olan Kişilere 6 Banka Birleşerek 10 bin TL Kredi Vereceğini Duyurdular, 36 Ay Vadeli Olacak. Kredi alacak kişilere, 10.000 TL onay verilecek. İşte detaylar...

Ekonomi 13.07.2021 - 11:26 13.07.2021 - 11:26 Vural Pars

6 bankadan anında 10.000 TL kredi kampanyası duyuruldu. Sizlerde 10.000 TL kredi alacaksınız vereceğimiz bu 6 bankadan bir tanesini seçerek kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Sizlere yazımızda 10.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir, bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Akbank 10.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterinin kredi notu en az 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka şubesinden ve bankanın internet bankacılığını kullanarak hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kullanacak olan müşteriler, eğer bu bankada bir hesabı varsa Akbank Direkt uygulamasını indirerek buradan kredi başvurularını kolay bir şekilde yapabilmektedirler. Yaptığınız başvuruda onay alırsanız 36 ay vadeye kadar, 10 bin TL krediye hesabınıza hemen atabilirsiniz. Üstelik hafta sonu dahil bu krediyi kullanmanız da mümkündür.

QNB Finansbank anında 10.000 TL kredi başvurusu

QNB Finansbank üzerinden 10.000 TL kredi başvurusu yapacak olan kişiler kimlik numarasını 50 30 mesaj numarasına göndererek hemen kredi başvurusunda bulunabilirler. TC kimlik numaranızı gönderdikten sonra, banka sizlere kredi değerlendirmesi yapacak ve bu değerlendirme sonrasında sonucu sizlere verecektir. Kredi başvurusu yapan müşteriler onay alırlarsa bu onaylı limiti en yakın banka şubesinden 36 ay vadeye kadar kullanabilir. QNB Finansbank üzerinden internet bankacılığı kullanıyorsanız kredilerinizi banka şubelerine gitmeden kullanabilirsiniz.

TEB Bankası anında 10.000 TL kredi başvurusu

10.000 TL TEB Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar kredilerinin şubeler üzerinden alabilirler.

TEB Bankası şubesine gittiğiniz zaman banka sizlere anında kredi desteği verecektir. 10.000 TL kredi başvurusu yapacak olan kişinin en az kredi notu 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere ne kadar onay vereceğini söyleyecektir.

Denizbank anında 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi kullanabileceğiniz bankalardan birisi Denizbank olmaktadır. Denizbank üzerinden 10.000 TL kredi başvurusunu banka şubesinden, banka internet sitesinden ve mesaj atarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, cep telefonuna mesaj kısmına girerek buraya Kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını yazarak 32/80 numarasına göndermeleri durumunda 10 dakika içerisinde kredi sonucunu cep telefonlarını alabilirler. Bu kredi onayını alan kişiler onaylanan kredilerine banka şubelerinden kullanabilir.

Ayrıca internet bankacılığı üzerinden de kredi verilmektedir. DenizBank web sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi için başvurusu yapabilirsiniz. Deniz Bank web sitesi üzerinden yapabileceğiniz bu kredi başvurusunda, Cep telefonunu ve kimlik numaranız istenir. Onay almanız durumunda da banka sizlere cep telefonunuza kredi sonucunu ne kadar onay aldığını gönderir. Bu şekilde krediyi kullanabilirsiniz.

Aktif Bank 10000 TL anında ihtiyaç kredisi nasıl alınır?

Aktif Bank üzerinden 10 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler, 36 ay vadeye kadar kredi notu düşük olsa bile bu banka üzerinden kredi kullanabilirler. Banka özellikle kredi notu düşük olan kişilere kredi vermesi ile meşhurdur. Bunun için bankanın resmi internet sitesine girerek başvuru formunu doldurmanız ve kredi onayı aldığınızı da kendi adresinize bu kredi kullanmanız gerekmektedir.

son-dakika-banka-hesabi-olan-kisilere-6-banka-birleserek-10-bin-tl-kredi-verecegini-duyurdular-31

ING Bank 10000 TL anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank üzerinden de kredi başvurusu yaparak 10.000 TL kredi anında alabilirsiniz. ING Bank 10000 TL krediler de sizlere uygun faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlar. Banka şubesinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Oturduğunuz yerden kredi almak istiyorsanız, banka şubesine gitmeden internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir ve sonucunu hemen öğrenebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@