Son Dakika, Banka Hesabında Para Olmayanlara 5000 TL Kredi Yüklenecek, Hemen Başvuru Yapılabiliyor

Son Dakika, Banka Hesabında Para Olmayanlara 5000 TL Kredi Yüklenecek, Hemen Başvuru Yapılabiliyor. Uygun faiz oranları ile işlem yapılacak. Detaylar belli olmaya başladı.

Ekonomi 26.07.2021 - 11:23 26.07.2021 - 11:23 Vural Pars

Son dakika olarak bankalardan yeni bir kampanya başladı. 5000 TL'ye kadar alacağınız bu kredilerde banka hesabınızın olması durumunda hemen sizlere onay verilecek. Kredi kullanacak olan kişiler banka kredi politikalarına uygun olması durumunda banka hesabında para olmasa bile 5000 TL'ye kadar kredi kullanabilecekler. 

Alacağınız bu kredilerde banka müşterilerine güncel faiz oranları ile işlem yaparak, 36 ay vadeye kadar kredi kullandırımı yapacaktır. Başvurular, banka şubelerinden, bankaların kendi ATM'lerinden müşteri hizmetleri numarasından ve bankanın internet üzerinden yapılabildiği gibi, ayrıca SMS atarak, kredi başvurusu alacak bankalar bulunmaktadır. 

Son dakika olarak yapılan bu duyuru sonrasında müşterilere kredi imkanı sağlayacak olan bankalar kendi internet siteleri üzerinden de duyuru hakkında web kredi başvuru şartları hakkında detayları paylaştı. 

Ziraat Bankası'ndan 5000 TL'ye kadar kredi yüklenecek. 

Ziraat Bankası, kamu bankası olmasından dolayı banka müşterilerinin ilk tercih edeceği, bankaların başında geliyor. Banka hesabı olan kişiler bankanın internet bankacılığı şifresini alarak mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Bankalararası karşılaştırma yaptığımız zaman, Ziraat Bankası tarafından daha düşük faiz oranlarla kredi verildiği görülmektedir. 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, mobil uygulama üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonrasında kredi onayı almanız ile birlikte banka sizlere hemen sonucunu söyleyecektir. 

Akbank 5000 TL kampanya başlattı. 

Akbank müşterisi olan kişiler de 5000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapmak istiyorlarsa, bankanın internet bankacılığı işlemi olan Akbank Direkt uygulamasına girerek buradan kredi başvurusunu yapabilirler. 5000 TL'ye kadar kullanacağınız bu kredilerde banka sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecek ve anında kredi işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlayacaktır. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman banka sizin kredi notunuza göre değerlendirme yapacak ve bu kredi notumuza göre, faiz oranları ile sizlere kredi kullandıracaktır. Akbank Direkt uygulaması veya Akbank'ın internet şubesi üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurularında kredi onayı alan kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak kredilerini hemen Akbank, hesaplarına atacaklardır.

son-dakika-banka-hesabinda-para-olmayanlara-5000-tl-kredi-yuklenecek-hemen-basvuru-yapilabiliyor1

QNB Finansbank 5000 TL kampanya başlattı. 

5000 TL'YE KADAR kredi kullanmak isteyen kişiler, ayrıca Finansbank üzerinden de başvuru yapabiliyor. QNB Finansbank, hem kendi bankası, hemde kendi kurmuş olduğu dijital Bankası enpara üzerinden işlem yapmaktadır. 5000 TL kredi kullanmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek TC kimlik numaranızı yazarak, 5030 numarasına mesaj olarak gönderebilir ve bu şekilde kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Mobil uygulama kullanan ve internet bankacılığı kullanan kişilerde internet bankacılığı üzerinden kendi banka hesapları üzerinden yapmış olacakları kredi başvurularında, onay alırlarsa, kredilerini hemen hesaba atabileceklerdir. 

Finansbank üzerinden kurulan dijital banka olan enpara Bankası üzerinden de kredi başvurusu yapılıyor. Banka müşterisi olsanız olmasanız da resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız başvuru 5 dakika içerisinde sonuçlandırılacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@