Son Dakika, Bankadan Mesaj Atarak 20.000 TL Verilecek

Son Dakika, Bankadan Mesaj Atarak 20.000 TL Verilecek. TEB Bankası kredi kampanyasını duyurdu. İşte son dakika kredi kampanyası...

Ekonomi 27.08.2021 - 09:49 27.08.2021 - 09:50 Vural Pars

TEB Bank SMS ile 20.000 TL Kredi Dönemi Başladı. Türkiye’nin en eski finans kuruluşlarından birisi TEB bankası müşterilerine her alanda hizmet sunan geniş kapsamlı çalışma ve fikir konusunda müşterilerinin çıkarları doğrultusunda en avantajlı şekilde müşterilerini memnun edici her adımı atmaktan asla çekinmemiştir.

Türkiye'de mobil bankacılığa da ilk yatırım yapan bankalardan birisi olan TEB bankası müşterilerinin daima yanında olmak adına uzun yıllardır dünyanın her yerindeki şube ve ATM’lerinden bireysel görüşmeler uzaktan destek ve sms kolaylığı sağlamaktadır. Kredi konusunda her zaman müşterilerinin memnuniyetini daimi çalışanlarına da prensip ettirmiş bir bankacılık anlayışına sahiptir. Son zamanlarda oldukça zor bir süreçten geçen ülkemiz adına en doğru kararları ve yardımda bulunmak için kişiye özel fırsat ve avantajlar sunmaya gayret göstermektedir.

Pandemi süreci içerisinde birçok değişiklikte bulunan TEB bankası bunlara bir yenisi olarak SMS ile kredi başvurusunda bulunmak. Kredi başvurusunda bulunan tüm müşterilerine 24 saat içerisinde dönüş sağlanmaktadır ve olumlu sonuçlanan bir kredi talebinde bulunmuşlar ise istedikleri zaman paralarını hesaplarına yatırabilir istedikleri zaman hesap kartları yada şubelerden çekebilir.

Düşük faiz ve vade seçeneklerinin yanı sıra taksitleri 3 ile 6 ay arasında kredi notu yüksek olan yada düşük olan müşterilerine durum değerlendirilmesi yapılım vadeli ödeme avantajı sunmaktadır. Sunduğu bu kredi imkanı ile birçok kişinin ihtiyaçlarını karşılama konusunda yardımcı oldu. Kişi bu krediden yarar almak için belli koşulları karşılayarak bu krediden yarar alabilir. Kişinin kredi notu bu konudaki en önemli noktadır. Bu kredi notuna bağlı olarak faiz ve vade imkanları sunulur.

sms-kredisi

TEB Bankasından 20.000 TL Kredi İçin İstenilen Belgeler Nelerdir?

Kredi alacak kişinin 18 yaşından büyük olması oldukça önemli bir konudur. Bu yaşta olmayan kişiler kredi çekemez. Bununla birlikte TEB  bankasının belirlediği şartları tam olarak karşılayıp Bu krediden yarar almanız mümkündür.

Kişinin düzenli bir gelirinin olması bu alandaki en önemli koşullardan biridir. Bu koşulla birlikte daha önce aldığı kredi ve kredi kartlarının borçlarını düzenli şekilde ödemiş olması kredi almanız için büyük bir şarttır. Kişi aldığı kredi tutarını 90 gün boyunca ödemediği zaman kişinin maaşına haciz gelme ihtimali bulunur. Bu krediden yarar almak için bir diğer koşul ise bağlı olduğu tüm bankalardan aldığı kredi ve kredi kartı limit ve ödeme tutarlarının maaşı ile eşit olması gerekir. Kişiden son olarak da kimlik kartı yada ehliyet gibi bir belge istenir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@