Son Dakika: Bankamatik Kartı Olanların Hesaplarına 18.000 TL Ödeme Yatacak, 2 Banka Birleşti

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!

Bankamatik kartı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kredi kampanyasında, 18 bin TL'ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar için iki banka birleşerek yeni bir kredi kampanyası hazırladı. Bankamatik kartı kullanan vatandaşların hesaplarını yapılacak olan 18bin TL, ödemelerde 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanacağı duyuruldu. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kişilerin banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır. Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası üzerinden yapılan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilerin, bunun bankalar üzerinde hesapları olması ile birlikte aynı gün içinde kredi ödemelerini yapabileceği açıklandı. 

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru yaparak ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, banka kredi puanı uygun olması durumunda, isterlerse cep telefonları üzerinden SMS atarak, isterlerse de internet bankacılığını kullanarak kredi kullanabiliyor. Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru yaparak ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler cep telefonları üzerinden, atacakları mesaj ile birlikte kredi kullanmak istiyorlarsa, şubelere gitmeden hemen internet bankacılığı uygulaması aracılığı ile birlikte kredi başvurusunda bulunabiliyor. yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda şartları uygun olan vatandaşlara 50000 TL ye kadarda yüksek limitlerde krediler kullandırılmaktadır.

Garanti Bankası

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri kampanyalara katılmak istiyorlarsa en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabiliyor. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak veya size yakın olan bir şubeye giderek kredi başvurusunda bulunabilecek ve onaylanan kredinizi bireysel ihtiyaç kredisi olarak alabileceksiniz. On sekiz bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli olarak bu bankalar üzerinden kredi verilmektedir.