Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!

Son dakika! Bankamatik kartına ödeme olacak, Yarın sabah 09.00'dan sonra hesaplarını KONTROL edin! Bankamatik kartı kullanan kişiler için Denizbank tarafından yeni bir duyuru yapıldı. Denizbank yaptığı bu yeni kampanyada nakit kullanmak isteyenlere destek vereceğini açıkladı. Banka kredi şartlarına uygun olmanız durumunda yarından itibaren başvuru yapan ve SMS atan herkes 100.000 TL'ye kadar nakit kredi alabileceklerdir. 

DENİZBANK 100.000 TL'YE KADAR GELİR BELGESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VERECEĞİNİ AÇIKLADI 

Denizbank yaptığı yeni kampanyada özellikle oturduğunuz yerden kredi alma fırsatı sunacaktır. Kredi almak isteyenlere banka 100.000 TL'ye kadar hemen işlem yapacaktır. Kredi notu düşük olanlar başvuru yapamazlar. Kredi alacak kişilerin en düşük kredi notu 1500 ve üzeri olması isteniyor.

Banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Denizbank SMS kredi servisi ile kredi başvurusu yapabilirsiniz ve bu kredilerden yararlanabilirsiniz. Başvuru şartlarına uygun olan kişiler KREDİM TC KİMLİK ve DOĞUM TARİHİ gün ay yıl olacak şekilde yazdıktan sonra Cebimde kredi numarası olan 3280 numarasına mesaj atabilecektir. Bu mesaj sonrasında 5 dakika içinde onay alabilir ve bu krediyi Deniz Mobil uygulamasından hesabınıza atarak, Bankamatik kartınız ile ATM'den çekebilirsiniz.