Son Dakika: Bankamatik Kartınız Varsa 5000 TL Olarak Sizlere Ödeme Yapılıyor, Bilmeyenler Var

Son Dakika: Bankamatik Kartınız Varsa 5000 TL Olarak Sizlere Ödeme Yapılıyor, Bilmeyenler Var. 5000 TL ödeme nasıl alınır? İşte detaylar...

Ekonomi 04.08.2021 - 09:34 04.08.2021 - 09:34 Vural Pars

Bankalardan yeni bir duyuru geldi. Bankalarda hesabı olanlara 5000 TL ödeniyor. Hangi bankada hesabınız varsa o banka sizlere destek ödemesi yapıyor. İşte detaylar...

Bir bankada hesabınız varsa ve banka şartlarına uygunsanız artı para olarak sizlere acil durumlarda alacağınız bir para hesabınıza tanımlanmaktadır. Bu para genel olarak maaş müşterilerine veya kredi alan kişilere verilmektedir. Ama eğer banka hesabını kullanıyorsanız ve banka politikalarına uygunsanız artı para başvurusu yapabilirsiniz. Bu limit ise bankanın sizin müşteri durumunuza göre belirlediği bir durumdur. Eğer şartlara uygun ve kredi notunuzda sıkıntı yoksa artı para olarak 5.000 TL bir limit açtırabilirsiniz. Ya da daha önce kullandığınız hesap üzerinden bir limit artışı yaptırabilirsiniz. 5.000 TL artı para almak istiyorsanız bankada hesabınızın olması gerekiyor. 

Denizbank Kurtaran Hesap Başvurusu

Denizbank bu hesap için kurtaran hesap adını vermektedir. Bu kurtaran hesap başvurusunu hesabınızın olması durumunda internet sitesinden veya internet bankacılığı üzerinden yapabildiğiniz gibi ayrıca müşteri hizmetleri arayarak da başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka başvuru yaptıktan sonra sizin kredi sicilinize bakacaktır.

Yüksek kredi notu olan ve daha önceki banka çalışmaları düzenli olan kişiler, gelirleri yetmeleri durumunda 5.000 TL Kurtaran hesap açtırabilirler. Açtırdığınız bu hesap ile tüm ödemelerinizi yapabilir, bu parayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Akbank Artı Para Hesap Başvurusu

Denizbank kadar yüksek limit veren bir diğer banka ise Akbank’tır. Sizde bu bankadan artı hesap başvurusu yapabilirsiniz. Eğer bu bankada bir hesabınız yoksa işlem yapamazsınız. Kolay başvuru ve anında onay almak istiyorsanız Akbank Artı Para başvurusu için Akbank Direkt uygulamasını sizlere öneriyoruz. Başvurunuz hızlı bir şekilde değerlendirilir ve hemen size limit ile birlikte onaylanan tutar söylenir. Eğer olumsuz yanıt alırsanız bu sizin kredi notunuz ve kredi siciliniz yüzünden olacaktır. Akbank artı para hesabınıza 5.000 TL yatarsa bu parayı taksitli olarak 12 ay vadeye kadar bölerek de çekebilirsiniz. Daha sonra bu borcu aylık olarak ödemeniz gerekmektedir.

son-dakika-bankamatik-kartiniz-varsa-5000-tl-olarak-sizlere-odeme-yapiliyor-bilmeyenler-var

İş Bankası Ek Hesap Başvurusu

İş Bankası artı para başvurusu yaptığınızda 5.000 TL onay alabilirsiniz. Banka kredi notu 1400 ve üzerinde olan kişilere artı hesap açtırmaktadır. Başvuruları banka şubelerinden yapabilir veya kullanıyorsanız İŞCEP uygulaması üzerinden istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Kredi başvurusu gibi bu artı para başvurusu da değerlendirme süresine girecektir.

Banka gerekli duyduğunda sizden evrak isteyebilir. İş Bankası üzerinden verilen artı para da diğer bankalarda olduğu gibi komple kullanıldığında aylık vade olarak 12’ye böldürebilirsiniz. Aylık ödemelerinizi düzenli yaptığınızda limiti yetmeyen artı paralar 10.000 TL’ye kadar verilmektedir. Eğer düzensiz kullanırsanız hem kredi notunuza zarar verir hem de bir daha bu limitte onay alamazsınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@