SON DAKİKA: Bu Bankalar Kredi Limitlerini Yükseltti, Kimse Bilmiyordu, En az 100.000 TL Kredi Veriliyor, Şart Yok

SON DAKİKA: Bu Bankalar Kredi Limitlerini Yükseltti, Kimse Bilmiyordu, En az 100.000 TL Kredi Veriliyor, Şart Yok. Sizlerde son dakika bankaların yaptıkları kampanyalara katılabilirsiniz. Detaylar...

Ekonomi 04.07.2021 - 10:15 04.07.2021 - 10:17 Vural Pars

Son dakika olarak yeni bir kampanya duyurusu bugün itibariyle yapıldı. En az 100.000 TL'ye kadar sizlere kredi sonucu verilecek. Kredi sonucu uygun olan kişiler, bu kredileri hemen kullanabilecekler. 36 ay vadeli kredi verileceğinin de altını çizen bankaların genel müdürlükleri, son dakika olarak yayınlanan bu haberde, şartsız onay vereceklerini de duyurdular.

Son günlerde bankalar arası oldukça büyük bir rekabet olduğunu söyleyebiliriz. Bankaların kredi başvurularında şartlara uygun olmanız durumunda yüksek limitli krediler kullanabilirsiniz. Bu yazımızda 100.000 TL ve üzerinde kredi kullanabilmeniz için bazı bankaların limitlerini yükselttiklerinden bahsedeceğiz.

İhtiyaç durumlarında, nakit sıkıntımızda, bir şey alacağımız veya borç kapatacağımızda bankalar bizim ilk başvuru yapacağımız yerler olmaktadır. Bu rekabet üzerinden işlem yapan bankalar, güncel kredi kampanyalarında limit yükseltmelerine girmektedirler. Alacağınız ihtiyaç kredilerinde kredi limiti ne olursa olsun 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu kredilerde onay alabilmeniz için bankaların uyguladığı kredi politikalarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Banka şartlarına uygun olan müşteriler, kredi başvurusu yaptıklarında bu incelemeye girerler ve hemen sonuç alabilirler. Uygunsanız hemen ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere banka kredi limitlerini yükselten bazı bankaların kampanyalarından bahsedeceğiz.

QNB Finansbank 100 bin TL Kredi Limiti Yaptı, Başvuru Rekoru Kırıyor

Daha önce 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı veren QNB Finansbank, gelir durumu iyi, kredi notu yüksek olan müşterilerine 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Banka bu kredilerin başvurularını sadece banka şubelerinden evraklarınız ile yapmanızı isteyecektir. Eğer yine 50 bin liraya kadar kredi kullanacaksanız, SMS başvuru, İnternet bankacılığı başvurusu yapabilirsiniz. 100.000 TL alacağınız kredilerde 36 ay vadeye kadar kredi imkanı verilmektedir. Banka ayrıca kredi başvurusu yapacak olan kişilerin diğer banka borçlarını da kapatarak kredi imkanı vermektedir.

Garanti BBVA 150 bin TL’ye Anında Onay Veriyor, 36 Ay Vadeli Kredi Geldi

İhtiyaç kredilerinde her zaman en yüksek limitle kredi veren bankalardan birisi olan Garanti BBVA, kredi limitlerini 150.000 TL’ye kadar yükseltmiştir. Sizde bu bankadan bu limitlerde kredi almak istiyorsanız, gelirinizin yüksek olması ve bu borcu ödeyebilecek güçte olmanız gerekmektedir. Yüksek limitli 150.000 TL ihtiyaç kredisi alacaksanız banka şubelerine evraklarınız ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin kredi notu en az 1200 ve üzerinde olması, sigorta durumunun da en az 90 gündür kesintisiz olması gerekmektedir. Şartlara uygun olanlar 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirler.

kredi-limitleri

ING 100.000 TL Başladı, Duyurusunu Yaptı

Kredi limitini yükselten bankalardan birisi de ING Bank olmuştur. Bu banka üzerinden de 100.000 TL’ye kadar anında kredi kullanabilirsiniz. Banka şubelerinden yapacağınız bu kredi başvurusunda eğer onay almak istiyorsanız kredi notunuzun 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka 36 ay vadeye kadar kredi kullandırırken, ayrıca 3 ay ertelemeli kredi imkanı da sizlere sunacaktır. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygunsanız hemen kredinizi kullanacaksınız. ING kredi başvurusu yapan kişiler, kredi notuna göre faiz oranından yararlanırlar. Eğer 0.89 faiz oranına kadar kredi kullanmak istiyorsanız banka kredi skorunuz en az 1600 ve üzerinde olması gerekmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@