Son Dakika Çapa Devlet Hastanesinde yangın çıktı. İstanbul'un en önemli hastaneleri arasında gösterilen Çapa Devlet Hastanesinde yangın çıktı.

Ziraat Bankası ve Garanti Bankası emekli olan vatandaşlara 75.000 lira kredi verecek Ziraat Bankası ve Garanti Bankası emekli olan vatandaşlara 75.000 lira kredi verecek
Son Dakika Çapa Devlet Hastanesinde yangın çıktı. İstanbul'un en önemli hastaneleri arasında gösterilen Çapa Devlet Hastanesinde yangın çıktı. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi inşaatında yangın çıktı. Olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi.

Son Dakika Çapa Devlet Hastanesi Yangın!

Çapa Devlet Hastanesi'nde çıkan yangına ait olduğu belirtilen görüntüler gelmeye başladı. İtfaiye ekipleri yangına müdahele etmeye başladı. Çapa Devlet hastanesi yangınında ölen veya yaralanan vatandaş olmaması tek istek. İşte o görüntüler

Çapa Devlet Hastanesi yanıyor!Yangının dumanları gökyüzünü kapladı!

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi inşaatında çıkan yangın sonrası dumanlar gökyüzünü kapladı. Ayrıca aynı bölge de yangından kaynaklı patlama sesi de duyulduğu öğrenildi.

Çapa Devlet Hastanesi yangın neden çıktı?

İstanbul'da Çapa Devlet Hastanesi'nde çıkan yangının sebebi belli oldu. Yeni açılan Tıp Faklültesi binasında trafo patlaması sonucu olduğu öğrenildi.