Son Dakika, Cebinde Kredi Kartı, Banka Kartı Olanlara 25000 TL Nakit Ödemesi Yapılacak, Bankalar Birleşti, Rekor Başvuru. Sizlerde kredi kartı veya banka kartı kullanıyorsanız, 25000 TL nakit alabileceksiniz. Detaylar paylaşıldı. Bankalar yaptıkları duyuru sonrasında rekor başvuru geldi. Her başvuru yapan onay alıyor. 

İhtiyaç kredilerinde son günlerde yapılan kampanyalarda kredi alacak olan müşterilerin en çok tercih ettikleri kredi türü ertelemeli krediler olmuştur. Bu kredilerde, kredi kullanımı sonrasında ilk taksiti 6 ay sonra ödemeye başlayacaksınız. Kredi kullanmak istiyorsanız da bu ertelemeli kredi veren bazı bankaların banka politikalarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, kredi kullanacaklarsa hemen vereceğimiz bankalardan işlem yapabilirler. İhtiyaç kredisi olarak alacağınız bu kredilerde 25.000 TL kredi aldığınızda 36 ay vadeye kadar kredinizin ödemesini yapabileceksiniz.

25.000 TL Kredi Kullanmak İçin Banka Şartları Nedir?

İhtiyaç kredilerinde başvuru yapacak olan müşterinin kredi notu önemlidir. Daha önceki banka çalışmalarınızdan dolayı düzenli ödemeleriniz varsa kredi notunuz yüksek olacaktır. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanımı yapacak olan müşteriler en az 1200 ve üzerinde kredi notu olması durumunda aşağıdaki bankalardan kredi başvurusu yapabileceklerdir.

Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan müşterilerin ayrıca diğer banka performansları da incelenecektir. Eğer bir bankada kredi kartı gecikmesi veya kredi ödemesi gecikmesi güncel olarak varsa sizlere onay verilmeyecektir. Ayrıca bir bankadan borçlarını ödeyemediğiniz için icralık olduysanız kara liste müşterisi olacak ve kara listede olduğunuz için sizlere kredi verilmeyecektir. Şimdi sizlere bu krediler hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Ziraat Bankası 25.000 TL Kredi Başvurusu Detayları Belli Oldu

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisidir. Devlet bankası olmasından dolayı banka uygun faizlerle müşterilerine hizmet vermektedir. Sizde 25.000 TL kredi başvurusu yapacaksanız en az 6 aylık sigortanızın olması durumunda kredi onayı alabileceksiniz. Yeni işe başlayan veya sigortası olmayan müşteriler bu bankadan kredi kullanamazlar. Kredi başvurusu için en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz.

son-dakika-cebinde-kredi-karti-banka-karti-olanlara-25000-tl-nakit-odemesi-yapilacak-bankalar-bi1

İş Bankası 25.000 TL Kredi Başvurusu nasıl yapılacak? Kartı olanlar nasıl onay alacak?

Bu bankadan hem 3 ay ertelemeli hem de 6 ay ertelemeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. 3 ay ertelemeli 25.000 TL kredi alacaksanız bankadan maaş alan emekli veya devlet memuru olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu için banka şubelerine evraklarınızla gidebilir veya bu bankada bir hesabınız varsa İş Cep uygulamasını kullanarak hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İş Bankası 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir.

Denizbank 25.000 TL Kredi Başvurusu yapabilirsiniz! SMS ile anında onay

Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 3 ay ertelemeli kredi kullanacaklarsa, Denizbank şubelerine giderek işlem yapabilirler. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan müşteriler hemen onay alacaklardır. Kredi 25.000 TL ve 36 ay vadeli olarak kullanılmaktadır. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa internet bankacılığı üzerinden banka şubesine gitmeden de kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca banka şubelerine gitmeden de SMS atarak onay alınıyor. Kredim TC KİMLİK yazarak 3280 numarasına mesaj atarsanız, hemen sonuç gelecek ve krediniz kullandırılacaktır.